Pearl Jam

ogłoszeniaOgłoszenia proszę przysyłać na adres: misiu@pearljam.netmark.pl

Proszę informować mnie o nieaktualnych ogłoszeniach.Zespół bluesowy szuka wokalisty, kogoś kto śpiewa Led Zeppelin, Clapton Bonamassa, Gary Moore itp. Zespół składa się z 4 muzyków: akustyka, Gitara, bas, klawiszowiec, perkusja. Próby odbywajš się w Chorzowie lub Katowicach
Kontakt: iwetta1983@gmail.com


Witam, sprzedam 2 bilety na Open'er Festival na 03.07.2014. Jak wiadomo w tym dniu gra Pearl Jam.Cena: 170zł za sztukę.
Kontakt: smolakmonika@gmail.com, tel. 501-604-591


Zespół rocka progresywnego (próby w Tychach) poszukuje wokalisty o charyzmatycznym głosie
Kontakt: marzasuper@vp.pl, tel. 322313258


Perkusista estradowo-klubowy. Chętnie podejmę się zastępstwa lub stałej współpracy. ślšsk.
Kontakt: d.wysocki1@wp.pl, tel. 728 759 281


LUBLIN/KRASNYSTAW/ZAMOśĆ. Wokalistka 19 lat, chętnie załapie się do zespołu grajšcego zarobkowo np. wesela, granie w klubach. Dość duża skala głosu.
Kontakt: issi2@onet.eu


Poznański zespół rockowy Drapieżcy szuka wokalisty w wieku 20-30 lat. Gwarantujemy profesjonalizm oraz koncerty w całym kraju. Posiadamy godzinny materiał autorski oraz kompletny sprzęt. Posłuchaj nas na www.drapiezcy.pl
Kontakt: struktom@gmail.com, tel. 503 840 852


WARSZAWA] [SZUKAM WOKALISTY]
Zespół w pełnym składzie instrumentlanym (2x gitara elektryczna, 1x gitara basowa, 1x perkusista) szuka wokalisty/wokalistki z okolic Warszawy. Każdy z nas ma 17 lat, więc szukamy kogoś w zbliżonym wieku do naszego.
Gramy na poziomie średnio-zaawansowanym. Gramy głównie rock/blues/rock'n'roll coś w stylu AC/DC, Lynyrd Skynyrd, Tadeusz Nalepa.
Dokładnie próby odbywają się w miejscowości Raszyn w sali prób.
Kontakt: wiewiorek567@gmail.com, tel. 697494125

Wokalistka Olsztyn
Jestem młoda, początkująca wokalistką. Mam mocny głos. Szukam kogoś, kto chciałby się nim zająć. Dobrze czuję się w klimatach: pop, poprock ale nie ograniczam się tylko do tych typów. Muzyka jest moją pasją.
Jestem zorganizowana, odwazna, kontaktowa i angazuje sie w to co robie.
Kontakt: mmuussiicc@wp.pl


Jestem muzykiem. Chcę sprzedać mój bardzo dobry kontrabas. Bardzo dobra jakość dŸwięku. Mogę wysłać zdjęcia. (Nie jestem sprzedawcą).
Kontakt: contrasagibass@gmail.com


17-letnia wokalistka z Leszna szuka zespołu/kapeli rockowej w klimatach rock, punk rock, grunge, post grunge. ; ]
Kontakt: scheintod@wp.pl


Zespół rockowy z Gliwic pilnie poszukuje basisty. Próby w Tychach. Trasa koncertowa płatna.
Kontakt: poczta@andrzejbielas.pl, tel.: 790706257


Zespół Rockowy szuka wokalisty / wokalistki. Mamy nagrany w studiu materiał do którego trzeba nagrać wokal. W załączniku linki do naszych numerów nagranych na próbie. Dograj coś do tego (może być nawet na kasprzaku) i wyślij na maila

http://www.sendspace.pl/file/9a62f760aca153f7149fe27
http://www.sendspace.pl/file/22f6f81be7d2c1db078f327
http://www.sendspace.pl/file/06c6f3334d673480fa959d3

psychollywoodband@gmail.com


Mam 15 lat i szukam zespołu którym mógł się udzielać na gitarze.Jestem pochodzenia Japońskiego ale od 6 roku życia mieszkam w Warszawie. Inspirują mnie zespoły indi rockowe i alternatywne np. The Smashing Pumpkins, The Pixies, The Smiths, My Bloody Valentine, Melvins, Queens of the Stone age i Pearl Jam
Proszę o kontakt.
http://www.myspace.com/seattle0
chinczyk0


Koncert zespołu Terapia 24. kwiatnia 2008 w krakowskim klubie PRL: szczegóły na plakacie tutaj
www.terapia.int.pl, www.myspace.com/terapiapoland


Poszukuję perkusity do zespołu rokowego...z rejonu Katowic
Wymagania:
-powinien miec nie wiecej niz 17 lat
-doswiadczenie sceniczne mile widziane
-oczywiscie umiejetnosci nadajace sie do zespołu rokowego
-własny sprzet(instrument)
Kontakt: p.m_katowice@.wp.pl, tel.: 662121344


Zdolny zespół cross over metalowy z elementami klimatu Pearl Jamu poszukuje perkusisty z okolic Pszczyny.
Kontakt: antoszlukasz@o2.pl, tel.: 512283762


Zespół grający w klimatach hard-rockowo progresywnych Poszukuje perkusisty(-tki) z okolic Jędrzejowa Końskich Kielc Radomska. Początkującym dziękujemy. Najważniejsze pełne zaangażowanie i odpowiedzialność, własny sprzęt i umiejętności grania z klikiem. Materiał do przesluchania wyślemy na maila.
Kontakt: zespol@nohr.pl, GG.: 3339451


Powstał plan stworzenia plakatu od fanów Pearl Jam dla zespołu. Idea projektu to tzw. fotomozaika -duże zdjęcie, które powstaje z dużo mniejszych (przykład: tutaj. Tymi małymi elementami będą zdjęcia fanów PJ z całego świata. Plakat ma zaś być nawiązaniem do działalności i zainteresowań PJ, tudzież podziękowaniem dla nich (jeszcze trwa dyskusja na temat ostatecznej wersji). Mamy zamiar dostarczyć "prezent" na Gwiazdkę 2008 członkom Pearl Jamu.

W związku z tym jest prośba - dołączcie się i wyślijcie swoje zdjęcia na adres email podany poniżej: xmaspresenttense@gmail.com

Zdjęcia mają być kolorowe, mogą być grupowe, najlepiej aby gdzieś w tle było jakieś nawiązanie do PJ (mogą to być fotki z koncertów, fotki w koszulkach PJ, itp... ale nie muszą). Ważne, aby były zróżnicowane kolorystycznie i pod względem jasności (łatwiej będzie później dopasować je do całości).
Jeszcze jedno - byłoby super, gdyby były kształtu kwadratu - gdyż fotomozaika powstaje z małych kwadratów - i na tyle ostre, aby były widoczne i czytelne twarze.

Jesli jesteście zainetersowani szerzej tym projektem odsyłam na strony:
http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=266936
http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=266917

Jeszcze jedna uwaga: jesli ktoś z Was ma znajomych - również fanów tego zespołu - za granicą, proszę o kontakt - staramy się dotrzeć do jak największej liczby krajów. Mój mail: halszka123@op.pl

Z góry dzięki za przyłączenie się do akcji

Halina


WROCŁAW. Saksofonista szuka zesołu. Gram na alcie. Chętnie Jazz Funk, Fusion, ale inne kierunki też miło widziane. Nie jestem zawodowcem, ale umiem sie odnaleźć. Mam 30 lat, czas na próby.
Kontakt: leuwen@o2.pl


Wokalistka lub 2 wokalistki poszukiwane. Śląsk, najlepiej okolice Katowic. Klimat rock z zabarwieniem punkowym lub pop. Mile widziana umiejetność tworzenia tekstów i wokalu do istniejącego aranżu. Gitarzysta kompozytor wraz z grupą dojrzałych (pow. 20) ludzi nastawionych na wyższe cele niż tylko granie w pubach.
Kontakt: yony888@wp.pl, tel.: 609308307


17-letnia, muzykalna, śpiewająca dziewczyna. Chętnie nawiążę współpracę z odpowiednim zespołem na terenie WROCŁAWIA. Mam duży zapał do pracy, entuzjazm, a co ważniejsze kocham śpiewać. Gustuję w klimatach Dody i ogólnie POP.
Kontakt: dorotka0991@wp.pl, GG: 4398608


Poszukuję pracy w zespole rockowym, weselnym. Niejednokrotnie prowadziłam imprezy okolicznościowe. Wraz z mocnym głosem i miłą aparycją idzie doświadczenie płynące z długiego czasu spędzonego z obcowaniem z muzyką.
Kontakt: mychaaaa@o2.pl, GG: 1933394


Dołącze do zespołu jako wokalistka w regionie małopolski.
Kontakt: palcia45@wp.pl


Poważny zespół poszukuje BASISTY !!!!!!!! Formuła AC/DC. Posiadamy własny sprzęt, własną salę prób, materiał gotowy na dwie płyty.
Poszukujemy sprawnego Basisty, dysponującego czasem, znającego klimat AC/DC, chcącego się zaangażować i związać na dłużej z zespołem, najchętniej z Warszawy lub bliskich okolic.
Jeżeli spełniasz te wymagania możesz naprawdę dużo zarobić.
Kontakt: rk75@wp.pl, tel: 505 558872


Koszalin, 15 letnia wokalistka z dziewięcioletnim starzem i sukcesemi na koncie poszukuje zespołu grającego pozytywne brzminie: rock, reggae, alternatywa i otwartego na inne style.
Kontakt: belatka@amorki.pl, tel: 501233379


Doświadczona wokalistka z Olsztyna poszukuje zespołu w którym mogłabym pozdzierać gardło. Mile widziany punk rock/rock, aczkolwiek mogą być jakieś lżejsze rytmy np. blues.
Kontakt: ziololinka@wp.pl, GG: 9063621


Mam 14 lat, jestem wokalistką. Pilnie poszukuję osoby grającej na gitarze elektrycznej, akustycznej i solowej. (15-18 lat) Na terenie Jeleniej Góry, Lubania, Gryfowa, Mirska, itd.
Kontakt: krzysztof.tekliski@neostrada.pl, GG: 229377


GRUDZIąDZ, założę zespół ROCKOWY lub ROCKOWO GOTYCKI, jestem klawiszowcem. Mam własny MATERIAŁ, który można odsłuchać na mojej stronie www.leissa.glt.pl ZAPRASZAM!
Kontakt: leissa@poczta.onet.pl


Hey, chcę założyć zespół rock..pop rock.......Mam 15 lat...i szukam osób z Warszawy które graja na gitarze, basie i perkusji i jednej dziewczyny w wieku 13-17 na wokal, sama tez bym śpiewała.....
Kontakt: nena1234@vp.pl, GG: 4453124


Witam, basista i perkusista z Brzegu, woj. opolskie poszukują klawiszowca i gitarzysty.
Kontakt: agro.brzeg@interia.pl


Pilnie poszukuje utworow lekkich, latwych, przyjemnych, wesolych, filmowych na kwartet smyczkowy.
Kontakt: lesniczowka-ostoja@wp.pl, tel. 601359220


Jestem mloda, doswiadczona osoba. Kocham muzykę i pragnę dzielic ja z innymi. Szukam zespołu muzycznego w którym mogłabym się w pełni realizowac.Serdecznie zapraszam na moja strone www.dorita.xx.pl na ktorej mozna posluchac demo.
Kontakt: dora2504@vp.pl, tel. 501-535-075


Perkusista z Warszawy: 15 lat doświadczenia, grający rocka, jazz, pop, podejmie współpracę z zespołem muzycznym w celach czysto zarobkowych.
Kontakt: rk75@wp.pl, tel. 505558872


witam!! poszukuję drugiej osoby do początkującego zespołu muzycznego z płocka i okolic. śpiewającej i grającej na jakimś instrumencie. Jestem młodym ale bardzo doświadczonym muzykantem.
Kontakt: peter34@onet.eu, tel. 500066387


Szukam kogoś [wokalistki bądż wokalisty] kto napisze teksty i nagra vocal do muzyki electronika,darkwave,futurepop... http://myspace.com/electromarek
Kontakt: electromarek@gmail.com


Poszukuje muzyków lub zespołu. Lubie szczegolnie muzyke pop, dance, disco szczegolnie lubie po angielsku śpiewac ale po polsku też moge:) . Mam niezły głos i jestem otwarty na wszystko. Moge przeslac mp3 z moim wokalem jesli bedzie trzeba. Nowy Sącz.woj. małopolskie
Kontakt: cris3@poczta.fm


Opole. Jestem 14 latka, bardzo lubie spiewac mam doswiadczenie..... szukam zespolu od 13-18 lat. Nie wazne jaka plec... prosze pilne... pisze piosenki.... piszcie bez zastanowienia.
Kontakt: madziuska9@buziaczek.pl


LUBLIN. hello, szukam wokalisty (17-25 lat) do "zespołu" grającego coś w stylu połączenia nirvany i white stripes. szukamy kogoś kto fajnie wydarłby gębę.jeżeli śpiewasz jak kurt cobain, jack white lub nic cester i mieszkasz w okolicach lublina daj znać
Kontakt: jedi.jacek@op.pl, GG: 7192848, tel. 506191359


Olsztyn, szukam osób do bandu pop-rock'owego. Poszukuję gitarzysty, basisty i perkusisty. Jest mi obojętne czy to będą dziewczyny czy chłopcy, ważne aby w wieku 13-17 lat.
Kontakt: muza2994@wp.pl, GG: 1526797


Sprzedam zawodowy procesor z lampą Digitech GSP2101 999zł, Rocktron Intellifex LTD 700 zł, TC Electronic G-Major (+case) 1300zł, Digitech studio Quad z niesprawnym wyświetlaczem 300 zł, Cry Baby GCB95 280 zł, nagrywarkę 8 ślad. Roland VS880 z kartą efektów 999 zł, Talkbox Danelectro 350zł
Kontakt: agmarmp@poczta.onet.pl, tel: 661 612 100


Zespół z Ostrowa Wlkp. poszukuje gitarzysty z Kalisza, Ostrowa, bądź okolic, gramy hard rocka z lekkimi elementami punku.
Kontakt: bartasm@yahoo.com, GG: 1506645


Trójmiasto, młoda, śpiewająca i grająca na gitarze dziewczyna szuka muzyków do stworzenia zespołu (lub dołączę), klimaty raczej z przewagą spokojnych utwórów, klimatyczne, może na początku podchodzące pod styl Norah Jones, później własne kawałki (ale nie zamykam się tylko na jeden gatunek). Szukam ludzi z pasją i pełnym zaangażowaniem;)
Kontakt: natalii007@autograf.pl


Zespół z Lublina poszukuje wokalistki/wokalisty. Gramy jazz, blues, rock. Materiał jednak wybieramy pod wokal. Planujemy zarobkowe granie po knajpach itp. Ważny też jest dla nas rozwój muzyczny. Zapraszamy.
Kontakt: l_radek@wp.pl, tel: 500 719 893


Pilnie kupię koszulkę (oryginalną) Pearl Jam.
Kontakt: d.zalewski@usp.pl, tel: 607990363


SPRZEDAM TANIO!!! Combo basowe SOUNDMAN 250W + pokrowiec wbudowany kompresor, wyjście na dodatkowe kolumny, graficzny korektor dzwieku, stan bardzo dobry, sprzęt mało używany.
Kontakt: orzeszko6@tlen.pl, tel: 513049596


Masz już doświadczenie w branży rozrywkowej? A może chcesz spróbować swoich sił i wykorzystać swój talent? Czekamy na Twojego maila POSZUKIWANA - Saxofonistka/Wokalistka. Czekamy na ludzi z imprezową krwią :)
Kontakt: biuro_imprezownia@o2.pl, GG: 3614175


WARSZAWA. MŁODY ZESPÓŁ, GRAJąCY PROGRESYWNY ROCK, MAJąCY SPORO SWOJEGO MATERIAŁU, POSZUKUJE BASISTY.
Kontakt: jakubsmeda@op.pl, tel.: 504 202 545, http://www.myspace.com/MAINSTEAM


Wokalistka-uprzejma z 3 letnim stażem w MDK'u, o głosie specyficznie niskim haczącym A-Durem do Mecosopranu, otwarta na wszelakiego typu piosenki. Młoda, otwarta na nowe doświadczenia z muzyką i ludźmi, zawsze uśmiechnięta Monika z RśL..chętnie dołączy się do zespoliku. Nie ważne czy granie jest na weselach, czy w pobliskich knajpach, ważna jest dobra zabawa i widok uśmiechniętych twarzy ludzi słyszących mój głos i późniejsze ich zadowolenie. Zapraszam do współpracy....Monika.
Kontakt: monis2_89@o2.pl, GG: 9752770


Zespoł z Żywca poszukuje basisty. Posiadamy własną salę prób i wzmacniacz basowy (gramy dużo koncertow). Zapraszamy na www.metanoia.com.pl
Kontakt: kubavin@wp.pl, tel: 502367698


Poszukiwany wokalista z Poznania. Profesjonalny zespół z Poznania, z własnym materiałem, z salą prób i z wielkimi aspiracjami poszukuje wokalisty. Jeśli myślisz poważnie o muzyce i jesteś w stanie poświęcić swój czas dla zespołu to pisz.... Klimaty rock, zahaczający lekko o metal i funk. Adres do demowki www.ink.mp3.wp.pl
Kontakt: inkband@wp.pl


Zespół "N.I.K.T." prezentuje Kawałek "GRANICA". Mimo, że jest raczej w ciężkim klimacie był grany przez kilka czołowych rozgłośni radiowych i zebrał bardzo pozytywne recenzje w takich gazetach jak "TERAZ ROCK" oraz "ESTRADA I STUDIO". Ciepło się o nim wypowiadali tacy ludzie jak np. Anja Orthodox, której to przypadł on do gustu najbardziej z całej składanki "ROCK ATAK", z której pochodził!! Ciekawostką jest udział w tym kawałku "żywego" kwartetu smyczkowego "4 ONE"!!! KONKURS "SUPPORT PRZED PEARL JAM" JEST JEDYNą OKAZJą ABY śCIąGNąĆ SOBIE TEN KAWAŁEK ZA FREE!!! Oto link do strony na której można go ściągnąć lub też posłuchać oraz zagłosować: http://nikt4.mp3.wp.pl
Kontakt: maciej.stachowski@wp.pl


Zespół muzyczny z Wrocławia wynajmie pomieszczenie na salę prób w cenie do 300zl/m-c.
Kontakt: gooziku@o2.pl, GG: 2505464


Cześć! Pomocy! :)))) Szukamy wokalisty Kraków mooza w stylu rockowym: tool, pearl jam itp. :) Strona: www.nothinginside.prv.pl
Kontakt: nothing.inside@wp.pl, tel.: 503449685


Witajcie. Drodzy rodacy. Jeśli ktoś z was jedzie na koncert Pearl Jam z Warszawy i ma ochotę na przypadkowe, ale całkiem ciekawe moje towarzystwo to piszcie na adres poniżej. Piszę, poniewaz wybieram sie sam.... pozdrawiam Was.
Kontakt: jasiek162@wp.pl


Legnicki zespół Niekoniecznie Korzenie (dub/reggae/elektronika) poszukuje wokalisty/stki o ciekawym i mocnym głosie, z Dolnego Śląska. Mile widziane doświadczenie. Wiek powyżej 18. Więcej na: niekoniecznie.ovh.org
Kontakt: ex_j@go2.pl


Śląsk/Małopolska. Zespół TRANSFUZJON poszukuje perkusisty. Amatorom z góry dziękujemy.
Kontakt: transfuzjon@gmail.com, tel. 605 827285, www: www.transfuzjon.art.pl


Warszawa. Kapela szuka wokalisty/wokalistki, który/a posiadałby/łaby zdolności i charyzmę pozwalające zaśpiewać co następuje:
- Life of Agony "Love to Let You Down"
- Alice in Chains "Them Bones", "Angry Chair", "Down in the Hole"
- Red Hot Chilli Peppers "Suck my Kiss", "Blood Sugar...", "Under the Bridge"
- Pearl Jam "Rats", "Rear view mirror"
- Audioslave "Revelations"
Jeśli jesteś chętny/na, przygotuj dwa/trzy wyżej wymienione numery, zadzwoń i spotkajmy się na próbie.
Kontakt: co20574@gmail.com, tel. 502731836


Kraków. Poszukujemy doświadczonego wokalisty obracającego sie w klimatach Breaking Benjamin, Shinedown, Ra, Three Doors Down, Sinch, Anberlin, Deftones. Gramy ponad 9 lat. Mamy materiał na płytę. Brakuje tylko ciebie. Tylko poważne oferty.
Kontakt: wokalcasting@gmail.com, tel. 502196004


Legnica - wszystkich jadących na koncert Pearl Jam do Chorzowa, chętnych na wynajęcie busa, proszę o kontakt mailowy.
Kontakt: crocodilehunter@interia.pl


Dwóch gitarzystów z okolic Poznania poszukuje basisty i perkusisty w klimatach Nirvana, Pearl Jam, Alice in Chains, w wieku od 16 do 23. Nie musicie byc profesjonalistami (na razie gramy covery Nirvany)!!!!!!!!!
Kontakt: arespunk@o2.pl, tel. 692316829


Szukam osób, które jadą na koncert, organizuję przejazd z Białegostoku.
Kontakt: wyjazd1306@wp.pl


Odsprzedam 2 bilety na koncert Pearl Jam za 75% ceny!
Kontakt: pandrew86@poczta.fm, tel: 698368456


Musicland - koszulki, bluzy, naszywki i inne gadżety z logo Pearl Jam i nie tylko.


Witam. Niestety nie mogę jechać z przyczyn losowych na koncert PEARL JAM'u w Katowicach i chciałabym odsprzedać bilet.
Kontakt: anka243@op.pl, GG: 9596646


Mam do sprzedania amerykańską edycję płyty Pearl Jam - No Code. Wersja ze zdjęciami polaroidowskimi, stan bardzo dobry, koleżanka przysłała mi ze Stanów. Cena do uzgodnienia.
Kontakt: opiet@o2.pl, tel. 605 463 230, GG: 10140689


Gitarzysta, dołączy na stałe do zespołu (wesela, bankiety, plenery, etc.). Wieloletnie doświadczenie w kraju i za granicą, wysoka kultura współpracy, najwyższej klasy sprzęt muzyczny, znajomość angielskiego, mobilność, zdolność aranżacji muzyki.
Dysponuję profesjonalnymi podkładami dla siebie i wokalistów. Jestem w stanie również robić podkłady muzyczne, jeśli zajdzie potrzeba. Posiadam oprócz swojego sprzętu gitarowego, także własne profesjonalne nagłośnienie dla całej grupy. Najlepiej okolice Dolnego Śląska (Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica i okolice), również cała Polska. Możliwy również wyjazd na kontrakt za granicę.
Jestem otwarty na wszelkie oferty, proszę o kontakt.
Świdnica (dolnoslaskie)
Kontakt: dalmix@interia.pl, tel. 698044283, GG: 3416346, skype: dalmix2603


Witam. Szukam osób z Wawy które wybierają się na PJ do Chorzowa celem wspólnego podróżowania.
Kontakt: grungegirl_24@yahoo.com, tel. 790028064


Dwóch osobników (gitarnik i basista) w wieku jak najbardziej nieprodukcyjnym (młode studenty) chcą założyć kapelę. Klimaty: różne odcienie punk rocka. Prosto, szybko, melodyjnie - żadnego mulenia. Szukamy perkusisty i WOKALISTY z bezproblemowym podejściem do życia. Posiadamy własny sprzęt (całkiem przyzwoity), jakieś "umiejetności" i "doświadczenie" też się znajdą. Oferta jak najbardziej poważna!!!
Kontakt: ihyd@o2.pl


Witam wszystkich fanów Pearl Jam, szukam ekipy na wyjazd w czerwcu na koncert Pearl Jam do Chorzowa.
Kontakt: tomal_24@o2.pl


Szukam osoby z Mielca lub okolic, która da mi lekcje śpiewu.
Kontakt: enslavement@onet.eu


Wrocław - zespół grający klimaty progresywno rockowe poszukuje sprawnego i otwartego na muzykę klawiszowca oraz wokalisty. Szczegóły na maila albo gg.
Kontakt: herflick86@interia.pl, GG: 5765236, tel. 888594087


W związku z wizytą Pearl Jam w Polsce planowana jest AKCJA KOSZULKOWA, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na: runak@o2.pl


Lublin/Krasnystaw/Zamość. Poszukuję osób, które mają 2 wolne miejsca w busie, autobusie, samochodzie na koncert do Chorzowa.
Kontakt: sunflower24@o2.pl


Szukam osoby która uczy gry na djembe w Bydgoszczy....
Kontakt: yeeelow21@interia.pl , tel.: 511193225, GG: 2023236


Trzyosobowa punkowa kapela z Poznania pilnie poszukuje sali na próby. Żadne wyposażenie nie wymagane. Ważne cztery ściany, dach, możliwość częstego i głośnego grania oraz pozostawienia sprzętu na miejscu. O jako takim poziomie bezpieczenstwa nie trzeba wspominać. Liczymy na szybką odpowiedź i przystępne oferty.
Kontakt: juzeftkaczuk@o2.pl, tel.: 601923489, GG: 9514106


ŁÓDZKI zespół rockowo-metalowy HOPELESS z kilkuletnim stażem szuka perkusisty do stałej współpracy. Nie musisz być zawodowcem. Ważne, żebys czuł/-a naszą muzykę i potrafił/-a się w niej odnaleźć.
Kontakt: rocker2@o2.pl, tel.: 509987335


Poszukuję nauczyciela basu w Jeleniej Górze.
Kontakt: tomas1231@onet.eu, tel.: 691574471


Nauka gry na perkusji z profesjonalnym muzykiem - WARSZAWA
Kontakt: wody@buziaczek.pl, tel. 693173408


A KUKU!!! Tu jestem!!! Jeśli ktoś poszukuje WOKALISTKI niech wysyła sms-y lub zadzwoni na numer 515 452 229. Odpowiadał by mi zespół grający Mocną Muzyke. Mam za sobą 11 lat śpiewu w klubie, więc jestem obeznana na scenie. Mam lat 20 i jestem z Sosnowca. CZEKAM
Kontakt: kasica18@o2.pl


Młoda (17 lat) wokalistka z okolic Warszawy dołączy do zespołu muzycznego grającego na weselach, imprezach okolicznościowych, plenerowych itp. Co moge zaoferować??? Poważne podejście do pracy, otwartość, a przede wszystkim dobry, mocny głos... Czego oczekuję??? Poważnych propozycji, zdobycia doświadczenia (dopiero zaczynam w tych klimatach) i dobrej zabawy. Bardziej zależy mi na śpiewaniu i rozwijaniu umiejętności niż na pieniądzach...
Kontakt: marta.kosow@wp.pl, GG: 6156587, tel. 504 529 478 (po 16.00)


Midnight Souls - szczeciński zespół łączący elementy heavy metalu, rocka i rocka neo-progresywnego poszukuje basisty oraz prekusisty. Preferowane doświadczenie muzyczne. Mamy dostęp do studia nagraniowego oraz własny materiał. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Posiadamy miejsce do prób. Bierzemy pod uwage tylko poważne propozycje.
Kontakt: riffer@o2.pl, GG: 2313048


Perkman poszukuje sali do wynajęcia na próby - Trójmiasto
Kontakt: jakub.staniszewski@wp.pl


Kraków - sprzedam gitarowy przester Line6 Uber Metal (zabawkę do bardzo mocnego grania). Stan bardzo dobry, zresztą jeszcze na gwarancji. Cena do uzgodnienia. A oto stronka ze szczegółowym opisem: http://www.line6.com/tonecore/uberMetal.html
Dorzucę zasilacz gratis :).
Kontakt: mosheh@o2.pl, GG: 2989318


Hej! Szukam osób z Wrocka, które wybierają się na koncert PJ do Chorzowa celem wspólnej podróży.
Kontakt: Pijawek@poczta.fm, GG: 1888125


Uwaga!!! Wyjazd na koncert Pearl Jam, 13 czerwca 2007. Koszt przejazdu jest uzależniony od ilości zgłoszeń (ok. 90 - 110 pln - obejmuje ubezpieczenie) Białystok-Chorzów-Białystok
Zgłoszenia: wyjazd1306@wp.pl


LUBLIN - Wokalistka 18 lat. Poszukuję zespołu, który pomógł by mi przełamać ten okropny koncertowy stres i pokierowałby mnie co i jak =]. Jeżeli chodzi o amatorów to dziękuję. Uwielbiam łączyć style rbn&rock itd. Zainteresowane zespoły się odzywać na meila =]
Kontakt: karolinnka-sweet@wp.pl


POSZUKUJEMY: Osób posiadających ciekawą barwę głósu. Poszukujemy głosów męskich i damskich, dziecięcych (wymagana zgoda opiekuna) oraz głosów charakterystycznych. Więcej szczegółów TUTAJ
Kontakt: biuro@wipi.pl


16 letnia Majka pośpiewa w rytmach ska. Tychy, Oświęcim, Pszczyna, (okolice)...
Kontakt: czarownica91@interia.pl


Zespół z Bielska-Białej grający w klimatach Porcupine Tree, Anathema, Paradise Lost, Tool itp. poszukuje basisty i wokalisty.
Kontakt: flasiur@o2.pl


Cześć! Szukam dobrego i solidnego gitarzysty do zespołu w Krakowie.
Zespół jest w trakcie tworzenia, muzyka jest w części dość trudna do zagrania, są dema z poprzedniego składu (i tu aranż jest zrobiony), dużo utworów jest nowych, częściowo zaaranżowanych lub do roboty - repertuar własny, bez coverów.
Muzyka: rock progresywny, ballada rockowa, indi, trans itd., ale nie tylko - elementy połd. Ameryki i inne - część dość skomplikowana, część przebojowa.
Skład: dwie gitary, bas (również bezprogowy), perkusja, wokal + ewentualne sample lub inne instrumenty gościnnie.
Gitarzysta (twórczy i ambitny) potrzebny jest do solówek (część szybkich, ostrych - część czułych, balladowych, ekspresyjnych) + podkłady (rify itp.).
Przewidujemy min. 2 próby tygodniowo + praca w domu z materiałem na CD. Później potrzebne zaangażowanie w promocję (tzn. dyspozycyjność i samozaparcie - nie przewiduję niestety szybkich zysków, chyba, że będziemy mieć dużo szczęścia - nie przewiduję za to porażki, m.in. dlatego, że muzyka jest naprawdę niezła) .
Cel: wylansowanie 2 lub trzech projektów - szczegóły w bezpośrednim spotkaniu.
Kontakt: leszeksztaf@op.pl


Szczecin: VOCAL poszukiwany do zespołu który stanie się legendą! Doświadczona i b.d. wyposażona kapela z własną salą i materiałem.
Kontakt: lech.koziarski@plusnet.pl, tel: 603 111 666


Gdańska kapela o nazwie "The Trenchera" poszukuje perkusisty do grania muzyki w stylu melodyjnego rocka i metalu, w każdym badź razie ciężko zaszuflkadkować naszą działalność muzyczną [hmm to jakby trochę Toola, APC, Staind, Deftones, muzyki eksperymentalnej, klimatów rodem z NIN, no ale niewiem czy to dobre określenia, trzeba samemu usłyszeć, coś szalonego i mrocznego też tam jest, sam niewiem:P]. W skład zespołu wchodzi gitarzysta, basista oraz wokalista (ewentualnie jest możliwość dojścia 2giego gitarzysty). Lubimy pograć zarówno czysto jak i przypierdzielić solidnie;]. Mamy doświadczenia sceniczne, posiadamy własny sprzęt (całkiem niezły sprzęt) oraz parę możliwości odnośnie miejsca w którym grać, ale jakoś nie możemy się zdecydować póki co:P Wszyscy mamy już po dziurki w nosie projektów z których nic nie wychodzi. Od perkusisty wymagamy zacięcia ocierającego się o fanatyzm, wyobraźni, trochę umiejętności i własnych garów:P Jesteśmy chłopaki z jajem i grając muzykę chcemy się również dobrze bawić prawie jak w rodzinnej, zdrowej (;PP) atmosferze. Po ułożeniu materiału mamy zamiar wskoczyć na 3miejską scenę muzyczną (w miarę rozwoju akcji, szybkiego rozwoju akcji koncerty w klubach).
Kontakt: blvd_night@o2.pl, GG: 6585509


Gliwice.. 2-osobowy (2 gitary elektryczne+wokal) zespół heavy metalowy. Gramy kawałki głównie Iron Maiden. Szukamy dobrego basisty i perkusisty najlepiej w okolicach Gliwic (Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Katowice itp.). Z czasem zaczniemy pisać własne utwory. Czekamy na wasze zgłoszenia. Stwórzmy razem dobry heavy metalowy zespół abyśmy mogli grać, nagrywać płyty i być popularni jeszcze bardziej niż Metallica czy Iron Maiden ;-) pozdrawiam.
Kontakt: Bartex.Strey@vp.pl, tel: 696277292, GG: 3442063


Warszawa. Basista z doświadczeniem prowadzi lekcje gry na gitarze basowej. Czytanie nut; rytmika; zasady harmonii; techniki flażoletowe; skale; artykulacja, tłumione dźwięki, staccato, legato, tapping. Dojadę do ucznia do domu. Pierwsza lekcja 35 zł, następne 30 zł za 60 min.
Kontakt: k-slabicki@o2.pl, tel: 662368800


OLSZTYN - Witam, jestem 17-letnim gitarzystą. Gram od 5 lat na gitarce i myślę, że w miarę mi to wychodzi. Szukam zespołu grającego Blues - rock. Mam swój sprzęt Epiphone G-400 + kostkę Marshall JackHammer.
Kontakt: grygorowicz@o2.pl, tel: 781937924


Poszukuję gitarzysty i basisty z Lublina lub okolic do nowo powstałego zespołu grającego muzykę progresywną z elementami neoklasycznej muzyki metalowej. Wymagany poziom techniczny mniej więcej jak w nagraniach zamieszczonych w tym linku: www.candlelight.mp3.wp.pl
Kontakt: candlelight@autograf.pl, GG: 7724365 lub 5867888


WROCŁAW - perkusista, lat 20, poszukuje zespołu, z którym mógłby zarobić trochę pieniędzy (np. na weselach ale nie tylko). Miałem okazję grać parę razy na żywo. Posiadam perkusję Ludwig, podwójna stopa dw serii 7, i następujące talerze: hihat 14" zildjian ZBT, crash 16" zildjian ZBT, ride 16" zildjian ZBT, splash 10" zildjian ZBT, china 18" zildjian ZBT, crash 16" zildjian Planet Z, crash-ride 18" Paiste pst-3. Do tego oczywiście statywy.
PS. Prócz tego, otwarty jestem na granie w zespołach metalowych i rockowych z pewnym doświadczeniem w ramach hobby, przyjemności, tworzenia muzyki i samorozwoju :-)
Kontakt: alekf@wp.pl, tel: 668374506


TRÓJMIASTO. Basista z własnym sprzętem szuka ludzi grających muzykę w wiadomych klimatach... (głównie grunge ale także punk, reggae i funk).
Kontakt: corduroy86@wp.pl, GG: 2963315


Wokalista szuka zespołu z Wodzisławia śl. Klimaty rock, blues itd.
Kontakt: ewelina1417@o2.pl, tel.: 662852164


Trzy wokalistki poszukują gitarzysty, perkusisty i basisty (wiek od 12 do 28) najlepiej z okolic Poznania, salę prób mam... Chcemy grać pop-rock.
Kontakt: ewelina1417@o2.pl, GG: 1758159


Hej, poszukuję basisty lub gitarzysty z Kielc, Włoszczowy i okolic. Ja jestem początkującym gitarzystą, ale już umiejącym co nie co. Jeśli chcesz pograc, a może założymy jakiś zespół, to pisz.
Kontakt: shimii@tlen.pl, GG: 6234258


Rzeszów/okolice Rzeszowa. Zespół rockowy z okolic Rzeszowa poszukuje basisty i drugiego gitarzysty, mamy sporo własnego materiału.
Kontakt: luk53@op.pl, GG: 8575985 lub 1558420


4-ro osobowy zespół muzyczny z okolic Świdnicy i Strzegomia pilnie poszukuje wokalistki specjalizującej się w repertuarze weselnym. Prowadzimy też imprezy karaoke. Siedziba zespołu mieści się w Świdnicy.
Kontakt: janask1@wp.pl


WROCŁAW. Sprawny klawiszowiec z własnym sprzętem poszukuje zespołu do gry zarobkowej (wesela, bankiety, przyjęcia, koncerty, zastępstwa). Gram również na akordeonie, nie śpiewam.
Kontakt: jacekdawidzinski@wp.pl, tel. 515 313298


Jelenia Góra, Lwówek Śląski. Lubań, i okolice tych miast poszukuję osób chętnych do pogrania Coverów Korna i nie tylko oczywiście na siódemkach, znam praktycznie każdy utwór Korna posiadam doświadczenie z grania w innych kapelach.
Kontakt: nomics@op.pl


GDAŃSK. Kapela grunge'owa "MANDALA" szuka perkusity. Mamy materiał w dużej mierze gotowy. www.mandala.band.prv.pl
Kontakt: mandala0@wp.pl, tel. 692 855 146


Dwie wokalistki (14 lat) z Polkowic szukają kogoś na elektrykę, bas i perkusję do zespołu rockowego!! Nie poddamy się i będziemy walczyć o nasze The Black Blades!! Szukamy kogoś z Polkowic, Lubina lub Głogowa i/lub okolic.
Kontakt: daria113@vp.pl


Perkusista z kilkunastoletnim doświadczeniem nawiąże współpracę z zespołem muzycznym. Legnica (Dolny śląsk).
Kontakt: jokerband@wp.pl, GG: 702716, tel. 667360724


Sprzedam album: Charles Peterson, Lance Mercer "Pearl Jam place/date" - cena 90,00 oraz książkę Kim Neely "Five against One, the story of Pearl Jam" w cenie 35,00zł. Album oraz książka są w doskonałym stanie (kilka razy przeglądane). Wszystkie pozycje sprowadzone z zagranicy. POLECAM!
Kontakt: marysias@tlen.pl


Jesteśmy z Łodzi, gramy trochę ponad rok. Mamy salkę, sporo materiału i w miarę poważnie podchodzimy do sprawy. Gramy grunge, indie, punk, ale jesteśmy otwarci na różne rzeczy.
Kontakt: lepra@vp.pl


OŁAWA: Witamy!!! Jesteśmy z Oławy, to okolice Wrocławia. Poszukujemy do zespołu z własnym sprzętem i doświadczeniem. Gitarzystów grających na basowej i elektrycznej, perkusisty, osobę grającą na trąbce lub na saksofonie (nieważna jest płeć ani wiek). Osoby poszukujemy z Oławy lub okolic.
Kontakt: zink7@wp.pl, GG: 7149041


Gitarzysta ze sprzętem i samochodem. Doświadczenie. Jestem z Katowic. Pogram chałtury.
Kontakt: bassaggiolo@wp.eu


Zespół muzyczny z Piły pilnie poszukuje wokalistki z doświadczeniem. Jeśli posiadasz talent i umiejętności to napisz do nas albo zadzwoń. Demo mile widziane.
Kontakt: marcin11m@op.pl, tel. 608583013, GG: 1412351


Gitarzysta 15 lat (średnio zaawansowany) szuka zespołu od 13 do 16 lat, sprawę traktuję poważnie. Klimaty hard rock, rock ale nie wiadomo co z tego wyjdzie ;] Poszukiwany/a: gitarzysta, perkusista, bass, wokal w okręgu Zduńska Wola i okolice !!!!!
Kontakt: wilkomirr@interia.pl, tel. 667790146, GG: 2393551


16-letnia dziewczyna, szukam kapeli na terenie WROCŁAWIA. Nawiążę współpracę z każdego typu zespołem prócz hardrock/metal. Mam duży zapał do pracy, mam duży entuzjazm, a co ważniejsze kocham śpiewać. Gustuję w klimatach Dody. Jestem otwarta na wszelkie propozycje.
Kontakt: dodzia466@wp.pl


Do sprzedania mam bardzo duży plakat Pearl Jam'u - Yield. Więcej szczegółów TUTAJ
Kontakt: misiu@pearljam.com.pl, GG: 2857343


Rozkręcimy każdą dziurę w tym kraju.
Zespół KARRAS (melodyjny metal) z Płocka zagra na każdej imprezie metalowej, posiadamy własny materiał na około 1h i sprzęt. Gramy za zwrot kosztów.
Nagrane demo - o materiał wołać na maila.
Możemy zagrać jako support lub załatwić jeszcze kilka dobrych zespołów na imprezę.
Kontakt: marcin79@vp.pl, GG: 2308234, tel. 509520699


Grupa Prod poszukuje zdolnej, kreatywnej, dobrze śpiewającej wokalistki do projektu muzycznego w konwencji Dance/Trance/House wyłącznie z Trójmiasta.
Kontakt: info@dzwieki.com


Poznań. Gitarzysta (5 lat gry) poszukuje kapeli do grania muzyki. Inspiruję się muzyką Creed; Pearl Jam, Dream Theater, Era oraz wiele innych. Jestem uniwersalny jeśli chodzi o granie muzyki, mogę grać od bluesa po nu metal. Poszukuję ambitnej kapeli, nie jestem typem lidera ale wywiązuję się z obowiązków tak samo gitary rytmicznej jak i solowej (to drugie nawet bardziej). Czekam na ambitne odpowiedzi. Liczę na poważne podejście do tworzenia muzyki. Pozdrawiam.
Kontakt: adzio12@poczta.onet.pl


Sprzedam centralę Pearl Masters Custom (MMX) o rozmiarach 22x16 za niecałe 30% ceny nówki. Normalne ślady użytkowania, rok produkcji '95. Szczegóły na mail'a. Okazja. Zdjęcie
Kontakt: foospam@o2.pl, tel. 601576303


Nauka gry na perkusji z profesjonalnym muzykiem - Warszawa.
Kontakt: wody@buziaczek.pl, tel. 693173408


Sala prób. Białystok. www.echo.bialystok.pl
Kontakt: echo.bialystok@wp.pl, tel. 608665613


WARSZAWA. Potrzebny wokalista-gitarzysta dobrze czujący się w klimatach folku, bluesa, country z elementami jazzu i rocka, ale też ballad czy szant, mającym własne pomysły i otwartym na pomysły innych.
Ja gram na gitarze akustycznej, mandolinie i harmonijkach, kolega jest świetnym basistą, ale obaj możemy śpiewać co najwyżej chórki, za to mamy kilkadziesiąt własnych piosenek różnej maści do obróbki.
Na początek chcemy pograć w pubach, pojeździć na różnego rodzaju festiwale, a potem się zobaczy.
Kontakt: jankowski-marek@wp.pl, tel. 604265626


Perkusista Gdynia, 3miasto - Poszukuję Basisty z miejscem na próby. Klimaty Seattle (Pearl Jam, Soundgarden, Alice in Chains, Nirvana), a także Red Hot Chili Peppers, Audioslave, VelvetRevolver.
Kontakt: jakub.staniszewski@wp.pl


Katowice, Chorzów i okolice. Poszukiwany klawiszowiec dobrze czujący się w klimatach Rhapsody, Nightwish oraz szeroko pojętego metalu z dużym naciskiem na słowa "Synfonic" "melodic" i "Rock opera". Wszystkich zainteresowanych uprzejmie proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie, Marcin.
Kontakt: nathael@op.pl


P.O.Z.N.A.Ń - POSZUKIWANY BAS. Nie szukamy wirtuoza, tylko kumpla, który chciałby trochę pograć z innymi, a nie siedzieć w kącie z basikiem w łapkach =) Klimaty: rock, hard rock, czasem takie jakieś metalowe cuś wyjdzie.
Kontakt: deepavenue@gmail.com, GG: 4486464


Kraków/Rzeszów. Wokalista 23 lata, dołączę do zespołu lub założę od podstaw (z ludźmi mającymi podobne upodobania) kapelę w klimatach Pearl Jam, chodzi generalnie o dość mocnego i melodyjnego rocka, piszę teksty. Pozdrawiam.
Kontakt: lukasz.pearl@onet.eu


Gitarzysta z Opola po 30tce szuka zespołu lub założy. Otwarty na wszelkie propozycje.
Kontakt: sieczek@vp.pl, tel. 604680004


Dwie 14 letnie dziewczyny śpiewające od 4 lat poszukują gitarzystę, perkusistę i basistę w wieku do 17 lat do zespołu na poważnie. Wymagany własny sprzęt. Czekamy!
Kontakt: neina@onet.eu, GG: 7448839, tel. 606501133


Bydgoszcz: Hejka jesteśmy zwariowanymi nastolatkami, mamy 15 lat. Od dziecka śpiewamy i bardzo chcemy założyć zespół pop-rockowy. Szukamy perkusisty, basisty i gitarzysty z Bydgoszczy, Żnina, Barcina lub okolic, albo same chętnie dołączymy do zespołu.
Kontakt: kriti@poczta.onet.pl, GG: 9151146


Opolskie Zdzieszowice!!! Młody, 20 lat, utalentowany wokalistycznie chłopak. Pilnie poszukuje zespołu klimat pop, soul, rock, w razie konieczności dostosuję sie do innych klimatów... Nie posiadam własnego sprzętu, w sumie nie mam nic oprócz talentu i wiary w to, że ktoś zechce się o tym przekonać i przesłucha mnie, dając tym samym nadzieję na lepsze jutro!!!
Kontakt: robi20-20@o2.pl, GG: 5218023, tel. 505497564


Sprzedam gitarę elektryczną i wzmacniacz gitarowy (razem lub osobno)
GITARA: Epiphone Les Paul Standard czarna, dwuletnia (pierwszy właściciel), egzemplarz wykonany w Czechach, bardzo dobry stan techniczny i wizualny, gitara bez zarzutów, sprzedaje tylko z powodów finansowych, dołączam dedykowany futerał i solidny skórzany pas.
WZMACNIACZ: Fender Stage 112 SE, 160 Wat, Made in USA.
Ceny do uzgodnienia. Oświęcim.
www.gitaraipiec.republika.pl (zobacz zdjęcia)
Kontakt: rochowiakowie@o2.pl, tel. 660 523 107


Poszukuję osoby która nauczy mnie odpłatnie gry na perkusji. BIAŁYSTOK. Mariusz .
Kontakt: mariusz.bandoch@superdom.pl, GG: 2054949, tel. 502 025 250


Gliwice - Witam, mam na imię Asia. Mam 16 lat i lubię śpiewać, klimaty Rockowe z zabarwieniem blues'owym, nieco trudne połączenie, ale piękne, dosyć donośny głos. Jestem ambitna i raczej się nie poddaję. Pisze także życiowe teksty. Gdyby ktoś oto szukał takiej osoby, może liczyć na pomoc. Zawsze można spróbować. Pozdrawiam
Kontakt: lady_aszka@o2.pl, GG: 2124586


Zespół Invitro nagrał swoje pierwsze demo w historii kapeli. 4 piosenki z płyty można znaleźć na stronie www.bartscena.glt.pl


Wrocław. Gitarzysta basowy z doświadczeniem w muzykowaniu na imprezach poszukuje zespołu, kapeli, orkiestry do grania w celach zarobkowych.
Kontakt: ksmj@wp.pl, GG: 5269123


Zespół MIRAGE z Białej Podlaskiej poszukuje wokalistki z Białej i okolic.. (PILNE)
Kontakt: mirekl@onet.eu, tel.: 663628114, 83 3437794


WROCŁAW - Witam. Kto przyjmie klawiszowca do zespołu?
Kontakt: eustach16@wp.pl


Zespół Machine Land (rock,hard) z Wrocławia poszukuje Perkusisty!!!
Kontakt: barth.sin@wp.pl, GG: 3728328


Witam. Jestem wokalistką z Wodzisławia śląskiego mam 18 lat. Chętnie nawiążę współpracę z jakimkolwiek zespołem, który gra Rocka, Bluesa, muzykę Pop itp. Może być także zespól Weselny :) z Wodzisławia lub okolic.
Kontakt: joline@go2.pl, GG: 9436415, tel. 510857530


Wejdź na www.rabarbar.com.pl, a jeżli muzyka Ci się spodoba i twierdzisz, że jesteś w stanie podołać wyzwania to zapraszam do współpracy.
Kontakt: game125@poczta.onet.pl, GG: 3164490


Młoda wokalistka z dużym doświadczeniem szuka klawiszowca, który też śpiewa do pracy na statku lub w holelu. Praca zagranicą.
Kontakt: 17promyk@wp.pl


WROCŁAW. Gitarzysta i klawiszowiec poszukują BASISTY I PERKUSISTY do zespołu.
Kontakt: eustach16@wp.pl, tel. 609174280


Witam!!! Poszukuję wokalisty, gitarzysty i klawiszowca do zespołu. Najlepiej z okolic Rzeszowa. W wieku 14-18lat. Klimaty rocka.
Kontakt: gitara12@op.pl


Zespół progresywno/seattle rockowy ze Szczecina poszukuje doświadczonego basisty z własnym sprzętem. Szczegóły podamy w mailu, jeśli ktoś będzie zainteresowany, lub telefonicznie.
Kontakt: marek.sroda@gmail.com, tel. 696040351


Witam :) Chciałem was poinformować, że na stronie www.pearljam.kom.pl od środy (tj. 26 lipca br.) poczynając rozpoczyna się konkurs w którym można wygrać możliwość kupna biletów na koncert w następujących cenach:
3 bilety na płytę (STANI) w cenie 160 zł oraz 2 bilety na sektory (sektor 116 rząd 11 i 12, miejsca 1) za kwotę 180 zł.
Jedna osoba może wygrać maksymalnie 2 bilety :)
Od środy poczynając będą w ciągu tygodnia umieszczone 3 pytania, kto odpowie na największa ilość pytań będzie miał możliwość wyboru jako pierwszy konkretnych biletów. W przypadku zwycięzców, którzy będą posiadali taką samą ilość odpowiedzi decyduje zasada KTO PIERWSZY (udzielił odpowiedzi) TEN LEPSZY :) (także warto odwiedzać stronkę regularnie:)>BR> pozdrawiamy: Aga i Krzysiek :)


Wokalistka z POZNANIA nawiąże współpracę z każdego typu zespołem prócz hardrock/metal itp. oraz pop. Najchętniej swingi, jazz, funky, soul, ballady. Chętnie zarobkowo. Od października. Posiadam demo mp3. Proszę pisać na maila.
Kontakt: bzina1@wp.pl


Wrocław. Szukamy klawiszowca. Imprezy klubowe, granie zarobkowe. Acid jazz, ambitny pop, disco, 70s, 80s, hiphop, muzyka taneczna. Możliwy rap/wokal. Profesjonalna kapela (nuty), mało prób, dużo grań. Szukamy osoby grającej na dwie klawiatury, który wie co to Cmaj13(#11). Konieczny bardzo dobry lub absolutny słuch.
Kontakt: gazetoo@gazeta.pl


Wodzisław, Rybnik (próby w Wodzislawiu). Zespół artrockowometalowy poszukuje gitarzysty prowadzącego mającego "to coś". W składzie jest gitara solowa, klawisze, bas, wokal, perkusja. Dziwne rzeczy się tu dzieją.... zapraszam.
Kontakt: saturno@buziaczek.pl, tel: 692194198, lub 501383776


Wrocław - 15 letni wokalista poszukuje zespołu... piszę teksty i nawet nieźle śpiewam... lubiana muzyka: Nightwish, Sinergy, Sethian, Hey, Łzy, Depeche Mode, Epica...
Kontakt: nemo1990@gazeta.pl, GG: 7997091


Rzeszów. Szukam klawiszowca do zespołu, który dopiero powstaje. Mam 15 lat i chcę załozyć zespół. Gram na gitarze. Klimaty: System of a down, Slipknotm, czyli hard rock/metal. Jeśli jest ktoś zainteresowany, proszę pisac.
Kontakt: ela_99@op.pl


Poszukujemy perkusisty, basisty lub gitarzysty do zespołu trzech dziewczyn, z okolic Kalisza lub Ostrowa Wlkp. w wieku 13-17 lat.
Kontakt: mannnd@wp.pl, tel. 607210545


Hej, poszukuję Piano Fender Rhodes. Obojętnie w jakim stanie po rozsądnych cenach. Części, Tines, PickUp itd.
Kontakt: FonkyJS@aol.com


Hej. Jestem młodą wokalistką. Mam doświadczenie, jestem ambitna i pracowita. Szukam kapeli wiedzącej czego chce, na terenie Lublina lub okolic. Grającej bardzo szeroko pojętego rocka, nawet z elementami metalu (lecz nie za dużo), lub popu. Lubię ostrzejsze klimaty tzn. odmiany rocka.. Art, Hard, a nawet funky. Inspiracje: COMA, Whitesnake, BlackSabbath, Hey, Alexz Johnson. Wśród nich znajdą śię również kawałki m.in. Metaliki, Ironów, Vana Halena, Dio, Scorpionsów, Green Day, Szymona Wydry, Eweliny Flinty itp.
Kontakt: nikita444@op.pl


Witam, poszukuję naklejki na tylną szybę do samochodu z okładki płyty YIELD (trójkąt). Nie wiem czy coś takiego w ogóle istnieje, ale jeśli tak to jestem bardzo zainteresowany.
Kontakt: robert.b@interia.pl


Witam! Jestem 12-latkiem z Opola!!! Nie mam żadnego dorobku muzycznego, ale bardzo lubie śpiew i chciałbym założyć zespół w stylu tokio hotel, metallica, system of a down. Mogłbym też śpiewać inne style! Poszukuję muzyków mniej więcej w moim wieku z Opola i okolic. Bardzo potrzebny gitarzysta i perkusista!!! Także inni muzycy mile widziani.
Kontakt: mirat40@o2.pl


Początkujący zespół z okolic Koszalina w składzie wiosło/wokal/bas poszukuje pilnie człowieka na gary w wieku do lat 18 [płeć nieistotna]. Zespół jest skory do grania od heavy metalu przez punka aż do rocka i ma duży zapał ;).
Kontakt: jolene91@o2.pl, GG: 7817336


Poszukuję klawiszowca, basisty, wokalu, perkusisty, z własnym sprzętem (narazie nadmiar gitarzystów). To ma być tylko hobby ...wiek 15-150... Z Katowic i okolic. Klimaty własne, ale zbliżone do doors, pearl jam, joy division, new order.
Kontakt: waldeksmoczynski@interia.pl, tel. 606 992320


Sprzedam cały zestaw bootlegów w szarych koperatach z europejskiej trasy koncertowej pearl jam. Bardzo rozsądna cena! Mam poza tym wiele oryginalnych płyt: nirvane alice in chains, mother love bone, soundgarden, afgan wings i inne.
Kontakt: xionc@xionc.pl, gg: 1493755


GLIWICE. Zespół grający klimaty rock/grunge/alternative poszukuje wokalistki/wokalisty z Gliwic lub okolic w wieku od 17 lat. Mamy własną salę prób.
Kontakt: edt16@wp.pl, tel. 514074789, gg: 5612070


Mam do sprzedania 3 bilety na koncert Alice in Chains, na sektor czerwony J w cenie takiej za jaką je kupiłam czyli 143 zł.
Kontakt: veddie@gazeta.pl


Witam! Dwie dziewczyny z ŁODZI (18lat) poszukują chętnych do stworzenia zespołu, rockowy, popowy.. prawie każdy typ muzyki byle tworzyć coś własnego:). My zajmujemy sie wokalem [ale osoba chętna pomóc nam dokształcić sie z wokalu bardzo mile widziana:) ]...więc potrzebujemy basisty, gitarzysty itp. itd. Jesteśmy mega energicznymi dziewczynami które chcą robić to co kochaja i osiągnąć coś w przyszłości. Bardzo prosimy wszystkich chętnych o propozycje na e-mail.
Kontakt: kateMid@interia.pl


Wrocław, jestem gotycką wokalistką z 9-letnim stażem, o silnym głosie i ciekawej barwie, tak że śpiewanie ciężkich klimatów nie sprawia mi żadnych problemów... z wielką przyjemnością bym się wyżyła przy mikrofonie.
Kontakt: yngvild_storrada@op.pl


****hej **** mam 13 lat i szukam chętnych (13-15lat) do zespołu muzycznego, śpiewam od dzieciństwa. Najlepiej z okolic Bydgoszczy. Wygrałam idola i chcę kontynuować swoje zainteresowania.
Kontakt: klaudyna_th98@wp.pl, GG: 4120886, tel. 698438367


SZCZECIN - poszukuję klawiszowca ze Szczecina do wspólnego grania instrumentalno-akustycznego, jestem gitarzystą, preferuję rock, jazz, blues, metal itp.
Kontakt: zadenzemniepoeta@gmail.com


Hejcia mamy na imie Kinga i Kamila, jestesmy piętnastoletnimi dziewczynami z Lublina i Gdańska. Szukamy zespołu, który chce grać na powaznie. Cel zarobkowy. Chcemy się wybić, wydać płytę i być sławne. Chcemy się całe oddać muzyce, ponieważ śpiewamy odkąd pamiętamy. Pozdrawiam i czekam na propozycje.
Kontakt: kiniaaa14@op.pl, GG: 7752000, tel. 609968555


W Olsztynie powstaje nowy zespół rockowy. Skład zespołu jest praktycznie pewny, jestesmy doświadczonymi muzykami z wieloletnim stażem, znanymi z pracy w lokalych zespołach. Poszukujemy wokalisty/wokalistki, osoby pewnej siebie, najlepiej z doświadczeniem scenicznym, która wesprze zespół swoją osobowością, charyzmą i pracą nad tekstami.
Kontakt: bassssman@wp.pl, GG: 5192198


Warszawa: nowy zespół w klimatach grunge (pełen skład no prawie) poszukuje wokalisty. Szukamy kogoś, kto jest znudzony tymi zespołami które nie wnosząc niczego nowego uważają się za muzykę dla młodzieży (myślę o nu metalu) wogóle nie chcemy grać z elektroniką tylko prawdziwe brzmienia. Jeżeli pochodzisz z warszawy i chcesz chociaż zapytać to pisz do mnie na e-maila
Kontakt: kozadrian@wp.pl, GG: 3522074


Łódź: Poszukuję nauczyciela, który nauczyłby mnie gry na gitarze klasycznej. Taka ososba powinna pochodzić z Łodzi.
Kontakt: zyletka32@wp.pl


Basista, gitarzysta i wokalistka z okolic BIELSKA-BIAŁEJ szukają perkusisty i drugiego gitarzysty do załozenia zespolu soft-rockowego.
Kontakt: reverb89@wp.pl, GG:8579697


HiHo! =)) Jesteśmy ze śląska (dokładnie Knurów) .. dwie wokalistki (pracujące nad głosem od 2 lat i umiejące podzielić się na głosy).. Mamy 15 lat.. i chciałybyśmy założyć zespół (rockowy, punkowy, popowy).. Jeśli ktoś jest zainteresowany niech pisze.. Czekamy =)) Paa Pzdr..=))
Kontakt: angels_knw@o2.pl


Sprzedam:
- album Nirvany Unplugged in New York stan idealny
- 2-płytowy album Peral Jam Columbus Ohio August 21 2000
- 2-płytowy album Pearl Jam Lost Dogs plus książeczka stan idealny
Kontakt: paulakijas@interia.pl, tel.: 507876095


Sprzedam gitarę elektryczną Fender Stratocaster Mexico stan idealny kolor podpalany jasna podstrunica plus gratis pokrowiec, nuty i tabulatury.
Kontakt: paulakijas@interia.pl, tel.: 507876095


WARSZAWA: Sprzedam gitarę elektryczną Yamaha RGX 121d, procesor podłogowy DigiTech RP 100 i wzmacniacz LDM GA - 80. Wiosło jest w dobrym stanie i nie jest to instrument z płyty paździerzowej jakich ostatnio wiele... Efekt pozwala na osiągnięcie wielu brzmień zbliżonych do tych jakie słyszymy na płytach PJ, a piec sprawdził się i na próbach i na koncertach. Sprzedaję, ponieważ mam okazję sprowadzić Startocastera ze Stanów i potrzebuję kasy. Cena do uzgodnienia - napisz lub zadzwoń, na pewno się dogadamy!
Kontakt: umbertus@poczta.onet.pl, tel.: 607 092 827


Chorzów - dwóch pałkerów szuka salki prób w okolicach Chorzowa. Mamy zamiar tam wstawić tylko perkusje w celu nauki. Jeśli ktoś ma coś do zaoferowania albo mogłby się podzielić salką, albo poprostu wie gdzie znaleźć coś takiego w tym cholernym Chorzowie to bardzo prosimy o help, bo już kupe czasu szukamy salki. Nie mamy na myśli też garażu czy piwnicy niezagospodarowanej ponieważ musi to być w miarę bezpieczne miejsce dla sprzetu.
Kontakt: klyma89@vp.pl, GG: 7602078


OLSZTYN: śpiewam od czterech lat, poszukuję zespołu grającego rock, blues, jazz lub ich odmiany, bądź też osobę grającą na gitarze, sam też trochę gram.
Kontakt: piciauluru@interia.pl


Szczecin: Zespół rockowy "The Last Ride" z własnym gotowym materiałem poszukuje na stałe gitarzysty rytmicznego, klawiszowca i basisty. Było 6 osób, lecz musieliśmy z kilku zrezygnować (bywa), dlatego teraz w zespole są trzy osoby (wokalistka, gitara prowadząca i perkusja). Łączymy style (od rocka przez elementy heavy po melodic, trash i metal odpada!!!). Szukamy osób kreatywnych, z pomysłami i chęcią współpracy, które wniosą coś od siebie do zespołu i mają czas na próby w soboty i niedziele. Od gitarzysty wymagamy dobrze brzmiącego sprzętu. Mamy sale prób. Nie wymagamy doświadczenia scenicznego (zespół powstał niedawno), lecz przewidywane są koncerty. Wiek i płeć bez znaczenia
Kontakt: sobotka23@o2.pl, tel. 511 114 789


WARSZAWA! i okolice. Chcemy załozyć zespół lub śpiewać pop i szukamy menadżera lub producentów! Mamy 13 i 15 lat Ewelina i Paulina byłybyśmy 2 wokalistkami! Poszukujemy ludzi chętnych do współpracy! Jeśli potrzebne nagranie ze śpiewem proszę pisać. Z góry dziękujemy, przyjmujemy ogłoszenia dla 2 wokalistek (siostry)! Jesteśmy bardzo chętne do współpracy, wiążemy z tym przyszłość, występy, koncerty też wchodzą w grę. Prosimy o ogłoszenia dla muzyki pop i rock!!! Prosimy o pisanie emaili. Dziękujemy za uwagę.
Kontakt: evelin.love@vp.pl


Sprzedam używane książki o zespołach takich jak: Nirvana, Pearl Jam, Led Zeppelin, the Doors. Cena do uzgodnienia (wycenię w zależności od stanu książki). Zainteresowanym tytuły poślę na maila.
Kontakt: pearl_ja@interia.pl


Dwie 15-stolatki poszukują dwóch wokalistek z naprawde ładnym głosem w wieku 15-18 lat. Okolice Opola i Brzegu. Chciałyśmy załozyć zespół w którym wszystkie byśmy śpiewały. Mamy kontakt z wytórnią płytową we Wrocławiu ale oni wymagają demo więc to jest pilne!! Jesteśmy bardzo zwariowane ale da się z Nami wytrzymać ;) chciałyśmy śpiewać do podkładów takich bardziej punk-rockowych. Jeśteśmy otwarte na każde propozycje :) Prosimy o szybki kontakt!!
Kontakt: natii91@buziaczek.pl


Wrocław, wiek: 16 lat, wokalistka.
Szukam zespołu lub choćby wesołego akompaniatora(ki) :) Jestem otwarta na wszystko, co można nazwać muzyką, ale najchętniej śpiewam piosenki aktorskie, poezje śpiewaną, rock, pop, blues...
Akompaniator(ka) przydałby mi się ze względu na to, że biorę udział w konkursach, a nie mam osoby, z którą współpracowałabym na stałe.
Sama gram na gitarze klasycznej i pianinie - i jako klawiszowca można mnie wykorzystywać. Gitarę wciąż rozwijam w 3 już klasie PSM 1 st., ale to nie to samo.
Jako wokalistka miałam już drobne sukcesy - teraz chciałabym pośpiewać przede wszystkim dla własnej przyjemności... choć jeśli będą z tego śpiewania jakieś korzyści, na pewno się nie załamię ;) Zainteresowałam Cię? Napisz!
Kontakt: evitaxx@interia.pl, GG: 2838218


Wokalistka, 19 lat z Rzeszowa poszukuje zespołu.
Kontakt: aisha_rzeszow@op.pl


SZCZECIN: Kapela rockowa ze Szczecina pilnie poszukuje perkusisty/perkusistki... (poza nim/nią jest pełen skład, średnia wieku: 21 lat)... Gramy głównie własne utwory... więcej info na maila
Kontakt: sobotka23@tlen.pl


Posiadamy salkę do prób na własność w Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu (tam koło iglicy). Gramy w stylu Green Day, Blink-182, Goldfinger, czyli melodyjnie, energetycznie i wesoło. Mamy materiał w postaci 8 utworów z tekstami, muzyka i opracowanymi już liniami wokalnymi. Poszukiwany dynamiczny, charyzmatyczny wokalista z mocnym głosem. Mamy duże perspektywy na koncertowanie i dalszy rozwój (wraz z kręceniem teledysku - gitarzysta pracuje w branży filmowej). Przetestowaliśmy juz ośmiu wokalistów, niestety żaden nie był satysfakcjonujący do tego rodzaju muzyki. Czekamy na ambitnych i zdolnych.
Kontakt: macpawelczyk@wp.pl


Wrocaw
Imie: Tomek, wiek: 23
Jestem: Gitarzystą / czasem też sobie śpiewam
Poszukuję muzyków do współpracy. Dysponuje konkretnymi pomysłami oraz jestem otwarty na pomysły innych. Gitara elektryczna oraz klasyczna. Gram 9,5 roku. Posiadam własny sprzęt koncertowy na terenie Wrocławia. Moge załatwić nagłośninenie pod wokal oraz inne instrumenty. Doświadczenie koncertowe. Grałem w zespołach. Generalnie moja twórczoość zwiazana jest z szeroko pojętym metalem, jestem jednak otwarty na wszelkie inne propoozycje. W swojej karierze ocierałem się o klimaty: Gothic Heavy Death wszelkie inne odmiany metalu jak zwał tak zwał, pozatym Hard Rock, rock, Blues, Jazz, Muzyka klasyczna, lubie motywy, barokowe, celtyckie, ludowe (skończona szkoła muzyczna -1st.) poezja śpiewana, szanty, raege, punk. Gram też trochę na klawiszu oraz przez jakiś czas grałem w kapeli na basie, ale mój głównny instrumemnt to jednk gitara, mozliwość udostepninenina namiastki mojej twróczości w postaci mp3 po kontakcie
Czekam tylko na poważne propozycje. TZN. Nie wymamgam jakis super technicznych umiejętności, ale jeśli jesteś młodym gitarzystą lub innym muzykiem, zapalonym do założenia zespołu a nie umiesz za bardzo grać, masz problemy z rytmem czy fałszujesz to daj sobie spokój.
Kontakt: balagan@wp.pl, GG: 2024925


Poznań. Wokalistka - amatorka poszukuje zaspołu: jazz, blues, ewentualnie poezja śpiewana.
Kontakt: ta_iwqa@i2.pl, GG: 1722813


BARDZO CHĘTNIE WEZMĘ WSZYSTKIE ZBEDNE MATERIAŁY O NIRVANIEI GREEN DAY. POSZUKUJEMY ZASPOŁU Z OKOLIC BIELSKA
Kontakt: ZAKRENTKA_14@OP.PL, tel. 607831683


POZNAŃ. Poszukujemy kapeli do współdzielenia salki prób na Ratajczaka (metraż 29 m kw. wszystkie media, solidnie zabezpieczona przed włamaniami). chodzi nam o rozłożenie kosztów, więc jeśli dojdzie jeszcze jedna kapela 4-5 osób to koszta wyniosą ok. 40-45 zł mies/os. Zainteresowanych prosimy o szybki kontakt. Królik, gg. 4477684, tel. 880294117, e-mail.
Kontakt: hunky_punky@o2.pl, GG: 4477684, tel. 880 294117


Cześć, szukam gitarzysty! Inspiracje: Soundgarden, Tad, Silverchair, Illusion, Pearl Jam, Alice in Chains, ... Mam 22 lata i od 5 gram na gitarze. Mile widziane jakiekolwiek doświadczenie i pełne zaangażowanie. Jeżeli nie Ty to może znasz kogoś kto byłby zainteresowany?
Pozdrowienia dla wszystkich.
Kontakt: glow26@wp.pl


POZNAŃ. Poszukiwany gitarzysta i basista z doświadczeniem do kapeli grającej kalifornijskiego punk rocka w klimatach Epitaph/Fat Wreck Chords - wiadomo o co chodzi.
Kontakt: hunky_punky@o2.pl, GG: 4477684


Lublin. Kapela hard rockowa/metalowa poszukuje sprawnego basisty. Mamy wlasny material, doswiadczenie, salkę do grania z naglosnieniem do basu.. potrzebujemy tylko Ciebie.. chetnie przesluchamy kazdego. Zainteresowanym moge przeslac nagranie demo. Wiecej info na maila.
Kontakt: eternityband@op.pl


Kraków. Zespół rockowy THE NADINE'S COUCH (tribute band Alanis Morissette) poszukuje nowej wokalistki. www.tnc.syf.pl
Kontakt: nadinescouch@o2.pl, GG: 1029370


LUBLIN. Poszukujemy sprawnego gitarzysty, gramy głównie Hard Rocka...:) trochę metalu i ballad... mamy spore doświadczenie. Więcej info na maila.
Kontakt: tama2@op.pl


TRÓJMIASTO!! Poszukujemy sprawnego i ambitnego klawiszowca do poważnego projektu. Styl: Jazz, Funky, Soul, Pop, Latin, R&B, Fussion, Blues. W tej chwili już mamy silną ekipę muzyków. Część po szkołach muzycznych, część trenuje nieustannie pod okiem takich ludzi jak Tomasz Łosowski, Sławomir Nawrocki, M. Grzywacz.
Kontakt: htalaska@wp.pl


TRÓJMIASTO.
Jeżeli jesteś zainteresowany wokalowaniem u nas www.sainc.pl to odpisz do nas lub zadzwoń.
Zespół SAINC, chętnie nawiąże współpracę z wokalistą. Wszyscy zainteresowani mający zdolności wokalne, zdolności twórcze, głowę do wymyślania, wyśpiewania własnych melodii oraz potrafiący "zaryczeć" kiedy zajdzie taka potrzeba - mogą zaistnieć w tym zespole.
Kontakt: sainc@sainc.pl, tel. 665 391 112


Zapraszam na nowo powstałe Polskie Forum o Pearl Jam !!!
www.pj.fora.pl
serdecznie pozdrawiam


Poznań. Szukam perkusisty i basisty do nowego zespołu rock'owego. Klimaty rock alternatywny. Słuchamy od A Perfect Circle przez Creed po Pearl Jam. Gramy na gitarach po 5 lat.
Kontakt: buburules@wp.pl


Wokalistka i klawiszowiec poszukują gitarzysty z okolic Bielska, Żywca do założenia małej kapeli.
Kontakt: bonniebs@autograf.pl


Sosnowiec, kapela punk rockowa (grająca od 3 lat) poszukuje basisty. Więcej informacji na maila.
Kontakt: odys84@op.pl


Kraków. 14 - letnia wokalistka, wychowana na muzyce typu: Aerosmith, Iron Maiden, Alice Cooper, Black Sabbath, Nirvana, Korn, Metallica, (The Beatles)... Chętna do bezinteresownej współpracy w kapeli (metal, grunge, blues, punk, ew. rock).
Kontakt: alezatti@vp.pl, GG: 2888555


Doświadczona wokalistla z Gdyni podejmie współpracę z muzykami z Trójmiasta i okolic grającymi - standardy jazzowe, soul, funk, evergreen, pop - w stylu - Oleta Adams, Anita Baker, Brand New Heavies, Celine Dion, itp.
Kontakt: lui15@vp.pl, tel. 602 732527


Kraków. Hej, mam 16 lat i wydałam ostatnie pieniądze na gitarę (gram od roku)... szukam kogoś kto zrobił to samo (z gitarą ele./basową lub perkusją). Chcę spróbować stworzyć zespół rockowy/punk rockowy w stylu U2, Wilki, Led Zeppelin, Scorpions, Queen itp. Też chcesz grać?...pisz!!!
Kontakt: liberna07@poczta.onet.pl, GG: 8996097


POZNAŃ. Zespół rockowy VERTIGO z Poznania pilnie poszukuje wokalisty lub wokalistki. Gramy rockowe covery.
Kontakt: vertigo.poznan@interia.pl, tel. 692-493-598


Jestem 16-letnim gitarzystą i szukam zespołu z okolic Tarnowskich Gór w stylu Trash.
Kontakt: klaudiuszmetal@o2.pl, GG: 4371838


Szczecin i okolice. Poszukuję ludzi chcących grać metal, lub dołączę do istniejącego już zespołu. Jestem wokalistką. Dysponuję ciężkim wokalem: growl, scream; dysponuję też wokalem czystym od altu po sopran. Poszukuję ludzi poważnie zainteresowanych graniem, mam 26 lat oraz spore, kilkuletnie doświadczenie sceniczne. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila.
Kontakt: zmierzch@poczta.fm


Żywiec. Profesjonalny zespół rockowy poszukuje wokalisty/wokalistki do grania w klimatach Pearl Jam, Alice In Chains, Soundgarden, Temple of The Dog, Coldplay, U2, Placebo, The Who, The Police itp. Materiał gotowy.
Kontakt: treetops@o2.pl, tel. 501-506-704 (Piotrek)


Początkująca gitarzystka z Poznania szuka nieprofesjonalnej kapeli lub ludzi którzy chcieliby ową stworzyc :)
Kontakt: mroofka88@o2.pl, GG: 1827857


Pub Piwnica w Górze Kalwarii (30km od Warszawy) szuka gotowych do współpracy zespołów. Interesuje nas każdy rodzaj wykonywanej muzyki.
Kontakt: asia.lawecka@poczta.fm, tel. 508 064 163


Poszukuję pomieszczenia w Krakowie okolice Dębniki, Kazimierz, Podgórze, nadającego się na salę prób w cenie 100-200 zł/mc, bezpieczne, dostępne możliwie jak najczęściej.
Kontakt: dramer@o2.pll, tel. 50216255, GG: 1913495


Kraków. Odstąpię salkę na próby.
Kontakt: hidi78@op.pl


Poszukuję kogoś, kto ma film Singles na CD.
Kontakt: thaothe@wp.pl


Autor tekstów oczekuje propozycji współpracy od wykonawców.
Kontakt: kenedy@tenbit.pl


Poszukiwany basista. Wymagania: doświadczenie sceniczne, zawodowy sprzęt. Więcej o zespole www.candida.pl
Kontakt: maciej@candida.pl


Gitarzysta śpiewający od Hard Rocka po Thrash szuka muzyków z którymi mógłby koncertować, nagrywać płyty;) lub dołączy bezpośrednio do kapeli (pisze teksty w języku ojczystym oraz angielskim, komponuje kawałki w róznych klimatach, ballady, ostre rytmiczne heavy badź melodyjne numery z chwytliwymi refrenami (inspiruje się AC/DC, IRON MAIDEN, ALICE IN CHAINS, MEGADETH, CHILDREN OF BODOM, OZZY OSBOURNE, DEPECHE MODE, KOTO, METALLICA. TWILIGHTNING
Kontakt: picard7@tlen.pl


Basista szuka kapelki z Poznania grających w klimatach funk-rock
Kontakt: hilter-82@o2.pl, tel.: 506-613-606


Pilnie sprzedam kamerę pogłosową firmy Alesis, NanoVerb, 16 efektów, delay, stereo chorus, flange, rotary, multieffects, łatwa w obsłudze, mało używana w b. dobrym stanie, możecie obejrzec i poczytać o niej na str: www.alesis.com/products/nanoverb/, cena: 400zł, Pszczyna
Kontakt: momo11@wp.pl, GG: 9263207


Nie mam doświadczenia i dorobku jako wokalistka, ale mam głos i uwielbiam dźwięki dobrej muzyki. Chętnie spróbowałabym własnych sił przy współpracy z jakimś zespołem. Muzyka: rock, lekki rock, ska a nawet poezja śpiewana. Jestem z Białegostoku. Pozdrawiam wszystkich tych co tworzą i kształcą swoje zainteresowania. :))
Kontakt: malawaszka@op.pl


NAUKA GRY NA PERKUSJI. Niezbędna technika werblowa, ćwiczenia na zestaw oraz rytmy to jest to czego potrzebują twoje łapy i nogi. Uczyłem się przez 5 lat u znakomitego bębniarza (Zdzisław Weyna), a obecnie jestem absolwentem szkoły muzycznej. Mam za sobą mnóstwo koncertów oraz 2 płyty (demo). Cena to 10 zł/45 min.
Kontakt: 802esiutyl@buziaczek.pl


Sprzedam wzmacniacz gitarowy Marshall AVT 50 (lampowy) (zdjęcie). Stan bardzo dobry, posiada dwa kanały czysty i przesterowany, wyjście na pętle efektów zewnętrznych, kanał CD, wyjście liniowe, oryginalny footswitch. Pierwszy właściciel. Dodatkowo dodaje GRATIS solidny pokrowiec do wzmacniacza. Więcej informacji na maila. Możliwość sprawdzenia sprzętu w Piekarach Śl.
Cena 1300 zł.
Kontakt: muzykant0@tlen.pl, tel. 509531767


Zespół muzyczny z Krosna garający muzykę w stylu rock/hard rock poszukuje wokalisty/wokalistki w wieku około 16 - 18 lat.
Kontakt: lastriver@vp.pl


Poszukuję ludzi chętnych do wymiany bootlegów grupy Pearl Jam zarówno audio jak i video. Lista płyt mile widziana.
Kontakt: eddie19@wp.pl


Combo basowe HandBox Taurus B-215 (roczne) używane tylko w domu, cena 1200 zł do negocjacji; Przemyśl - podkarpackie
Kontakt: efektstudio@republika.pl, tel. 608-194-728


[LUBLIN] Jestem gitarzystą (gitara rytmiczna) i szukam zespołu z Lublina lub okolic. Najczęściej grywam utwory Iron Maiden ale nie tylko. Szukam zespołu (może byc początkujący) żeby zacząć tworzyć coś swojego.
Kontakt: freak1987@ziomek.biz


Poznań. Basista z własnym sprzętem poszukuje kapeli grającej w klimatach rockowych (rownież inne style muzyczne mile widziane).
Kontakt: maajek@wp.pl


Witam! Mam do sprzedania gitarę Fender Stratocaster produkcji USA. Naprawdę fajny sprzęcik! Rocznik ok. '76, na te lata w każdym razie pokazują wszystkie znaki szczególne. Gitara w stanie bardzo dobrym, normalne ślady użytkowania, kolor bardzo ciemna zieleń (prawie czarny). Jako gratis dokładam efekty: Exar Flanger FL-1 i Exar Metal MT-1 (trochę zjechane, ale sprawne), pasek Fendera i parę kabelków. Pokrowiec też się znajdzie. Możliwość przesłuchania gitary na piecu lampowym w Łodzi.
Pozdrawiam! Paweł Orzechowski
Kontakt: goroth@o2.pl


Witam wszystkich pasjonatów muzyki Grunge!!.
Poszukuję ludzi którzy pomogli by mi zorganizować wieczór poświęcony twórczości Pearl Jam. Ja gram na gitarze solowej, kwestie Mike'a, znam prawie wszystkie utwory Pearl Jam. Wszystkich którzy grają inne kwestie (Stone, Eddie, Jeff, Mat) tego zespołu i mają w miarę dobry sprzęt i umiejętności to proszę o kontakt: dawid-matusiak@wp.pl, GG: 3080167


Zespół rockowy z własnym dorobkiem muzycznym poszukuje perkusisty i basisty. Występujemy na wrocławskiej scenie od roku, przyłącz się a nie pożałujesz. W ogóle to jesteśmy bardzo fajni i mili :)) hehe
Kontakt: mhalada@wp.pl


Poszukuję koncertów PJ oraz Alice in Chains. Zarówno audio jak i video. Chętnie zapłacę :)))
Kontakt: mutki@wp.pl, GG: 1146531


Białystok! Wokalistka o mocnym (a zarazem delikatnym) niskim głosie poszukuje zespołu. Śpiewam: Metal, szeroko pojęty Rock, Blues, Jazz, Funk, Gospel.
Kontakt: paoola13@wp.pl, tel. 504245032


Poszukuję ludzi dobrej woli lub kontaktu z nimi. Otóż bardzo chciałabym pomóc w pewien sposób mojemu synowi w realizacji marzeń. Jest wielkim miłośnikiem i pasjonatem muzyki gitarowej. Uczy się sam, uważam, że idzie mu to dobrze. Marzy by zaistnieć w tej swojej pasji. I tu zaczynają się schody. Nie posiada gitary, a jego pasja jest realizowana dzięki życzliwości przyjaciół. Poszukuję więc ludzi którzy być może mogliby mu ofiarować jakiś sprzęt do regularnej nauki. Przepraszam za śmiałośc i z nadzieją oczekuję odpowiedzi.
Kontakt: ja-nikt@wp.pl


Jeśli ktoś byłby zainteresowany sprzedażą plakatu Mad Season, to proszę o kontakt. Najlepiej jak największy ;)
Kontakt: even87@op.pl, GG: 7137624


Gitara basowa. Bardzo chętnie wezmę gitarę basową, jeżeli by ktoś się chciał pozbyć za darmo to bardzo chętnie.
Kontakt: piotrek_vip@wp.pl, tel. 880 43 43 11, GG: 1267389


Trójmiasto. Kapela grunge poszukuje pilnie dobrego wokala/stkę, znającego i chcącego tworzyć w tym klimacie.
Kontakt: robert.b@interia.pl


Agencja poszukuje zespoły muzyczne na kontrakty zagraniczne na okres od 3 do 6 miesiecy.
Wymagane: miła prezentacja, repertuar w jęz. angielskim.
Kontakt: eva_1932@yahoo.com


Wymienię lub nagram materiały o Pearl Jam. Dokładną listę podaję mailem.
Kontakt: jam-160600@tlen.pl, GG: 5481162


Vocal do melodyjnego punka chętnie, podrę trepa z ludźmi którzy grają ten typ z okolic Gryfowa.
Kontakt: szymonbalcerz@op.pl


Wokalista spod Wawy poszkuje składu przypominającego energią seattle'owe kapele - szczególnie Pearl Jam. Mam słabość (poza kobietami oczywiście) też do funka i gitarowego grania. Daję głos, ale manualnie Bozia nie dała mi talentu, więc nie biorę wiosła do ręki. A i nie preferuje się wydzierania wniebogłosy, wole niski ton. Śpiewałem w kilku kapelach, ale to było już kiedyś i w większości wszyscy jak jeden mąż przegrywaliśmy z czasem. A właściwie jego brakiem. Teraz mam go więcej, więc chętnie dam głos. Pozdrawiam. Sylwester.
Kontakt: maxxx6@wp.pl, tel. 508 398 333 (wieczorkiem najlepiej)


Zabrze. Grupa ze stażem, materiałem i perspektywami czeka na kreatywnego i zdolnego wokalistę tudzież wokalistkę. Gatunek dość odjechany, stricte rockowy. Zespół istnieje dość długo, sporo koncertów ma za sobą z możliwością grania następnych stąd ważny czas.
Kontakt: smsparty@op.pl, GG: 3799312


Sprzedam combo basowe Fender BXR 100 i gitarę basową J&D Brothers!
Kontakt: charles1@go2.pl, tel. 502115482 po 16-tej.


Witam, mam 28 lat i jestem gitarzystą z Częstochowy. Inspiruje mnie funk, jazz, blues - rock. Chętnie postukałbym z sympatycznymi ludźmi różne fajne rzeczy. Michał.
Kontakt: trytoon@wp.pl


Zespół muzyczny poszukuje śpiewającej dziewczyny, może być amatorka do pracy za granicą. Muzyka disco, pop, przeboje. Posiadamy opinie z miejsc pracy za granicą. Może być początkująca też. Pomożemy w zrobieniu repertuaru. Pisz jeśli lubisz spiewać, spokojna praca cztery do pięć setów po 45 minut dziennie po każdym secie 15 minut przerwy. Dojazd, transport, bilety w dwie strony zapewnione i całodzienne wyżywienie i dobre zarobki. Pisz o szczegóły, oferta ważna cały czas, mamy różne terminy pracy.
Kontakt: mancijan2001@yahoo.com


Witam. Basista z Biłgoraja, woj. lubelskie, udzieli się muzycznie w bandzie jazz-fusion bądz kapeli w klimatach: Jimi Hendrix, The Doors, Led Zeppelin, Pearl Jam, Lech Janerka, itp. Jestem w stanie przyjechać z własnym sprzętem na miejsce w okręgu do 100km od Biłgoraja.
Kontakt: jaco-marcin@o2.pl, tel. 604 086 230


Rzeszów. Klawiszowiec z Łańcuta szuka zespołu rockowego lub metalowego z Rzeszowa lub okolic. Gram od 8 lat, ostatnio w zespole gothic-metalowym. Posiadam doświadczenie i ogromną wyobraźnię twórczą. Piszę teksty (po polsku i angielsku), komponuję i posiadam wiele pomysłow. Chętnie nawiążę kontakt z jakimś zespołem albo z muzykami w celu utworzenia zespołu, nie koniecznie metalowego. Moje klimaty muzyczne to Tiamat, Nightwish, Rhapsody, My dying bride, Liv Kristine, Moonlight, Artrosis. Mój sprzęt to Yamaha PSR 230 i Casio WK 3000. Nie posiadam własnego sprzętu nagłaśniającego.
Kontakt: konpan@o2.pl, tel. 609 911 889, GG: 6562328


Wrocław - Szukam partnera do gitarowego duetu akustycznego grającego proste fajne piosenki, chętnie po trzydziestce.
Kontakt: kot_33@poczta.gazeta.pl


Początkujący gitarzysta (1,5 roku), 14 lat, z Warszawy poszukuje zespołu w stylu Metallica, Offspring, Rolling stones itp.
Kontakt: gudek@wp.pl


Lubin (dolnośląskie). Bardzo pilnie poszukiwany wokalista do kapeli rockowej!!! Mamy kanciape, sprzęt, teksty, muzykę, wchodzisz i śpiewasz! Bardzo prosimy o kontakt!!! Więcej informacji: www.yellowledbetter.prv.pl
Kontakt: yellow.letter@vp.pl


Okolice Krzepic! Zespół rockowy poszukuje perkusisty i wokalisty.
Kontakt: agniecha@ozimek.net.pl


Łódź. Gram na djembe i gitarze. Razem z koleżanką (djembe) poszukujemy ludzi do grania... Klimaty od Dead Can Dance przez Radiohead, aż do klubowej muzy...
Kontakt: kubol1983@wp.pl


Szukam basisty/basistki i perkusisty/perkusistki do mojego zespołu. Otóż ja jestem na wokalu i piszę teksty, a na gitarze jest moja kumpela Gosia.. Ja jestem z Ostrowa Wielkopolskiego, a Gośka z Kalisza, więc mała prośba, aby nasi przyszli członkowie zespołu byli z tych okolic.. Chcemy grać melodyjny punk rock połączony z gotykiem i ewentualnie trochę reggae ;]
Kontakt: mala_kiara@wp.pl, GG: 3195939


-Wrocław- Poszukujemy perkusisty/-istki i basisty/-istki do nowego projektu reggae. Mamy własną salę z perkusją (potrzebne tylko blachy) i wzmacniaczem do basu. Nie jesteśmy ludźmi kompletnie bez znajomości sceny muzycznej (część składu aggafari, the weed). Najważniejsze to by osoby zainteresowane miały dużo zapału i chęci. Łukasz
Kontakt: joqer@o2.pl, tel. 505085956


KRAKÓW... WOKALISTA - to pojęcie dla profesjonalistów. Ale coś w tym stylu. Rock - OZZY, COMA - dużo metalu stary i nowy. Lubię pokręcenie i z wyrazem... uczuć. (I lubię śpiewać to, co sam napiszę).
Kiedyś gitarzysta, lecz brak sprzętu koncertowego.
Kontakt: lanop@wp.pl


Sprzedam teksty muzyczne hip- hop i nie tylko, sama piszę, bez ściemy. NATASHA
Kontakt: saszka7@op.pl, tel. 693 446 702


Hej ludziska. A więc kapelka która ma obecnie przerwę w graniu, gdzieś od lutego zaczynamy, poszukujemy : wokala, basisty/ki i Dj. Gramy muzę pdchodzącą pod Slipknot, Korn, Metallica, ale możemy grać każdą muzę. Mamy własną salę prób, okolice Katowic, Chorzowa. Wymagania? Własny sprzęt i jakiś poziom grania, wokal najlepiej hardcorowy growl :P
Kontakt: brianhead@interia.pl, GG: 3413274


Szukam basisty (ze sprzętem) i perkusisty (bez sprzętu) z Elbląga. Liczy się tylko pasja do grania.
Kontakt: silentsniper@o2.pl, tel. 502828358 (sms)


Grupa POP$ZIT pochodząca z Zabrza szuka perkusisty w klimatach rock/brit pop/punk/metal. Pilne.
Kontakt: popszit@poczta.onet.pl


3miasto. Zespół CLOCKWISE grający muzykę grunge, alternative rock poszukuje wokalisty/ki potrafiącego zaśpiewać kawałki Pearl Jam, Alice In Chains itd.
Gramy już kilka lat i oczekujemy poziomu.
Kontakt: majesior@wp.pl, tel. 501 944 368


WARSZAWA. Rockowy zespół grający w stylu zbliżonym do grunge'u szuka perkusisty.
Kontakt: artcel@wp.pl, TEL. 505708100 (Artur)


Poznam ludzi lubiących Pearl Jam w celu nowych znajomości, wymiany płyt, bootlegów. Zainteresowanych proszę o kontakt. Przemek.
E-mail: pata48@neostrada.pl


Potrzebny perqsista z Krakowa lub okolic, który zagra coś więcej niż na 4/4. Klimaty w stylu dream theater, symphony x.
Kontakt: megaproboszcz@o2.pl, GG: 1458214


Poznań. Bardzo pilnie poszukiwany dobry perkusista do kapeli z własnym materiałem... mniej więcej klimaty zbliżone do Slipknota... reszta na miejscu.
Kontakt: brolin0@poczta.onet.pl


Sprzedam combo basowe FENDER BXR100 + gitara basowa J&D Brothers z pokrowcem i zapasowymi strunami fendera. Cena: 1500zł.
Kontakt: charles1@go2.pl, tel. 502115482


POZNAŃ - Gitarzysta 14 lat poszukuje zbliżonych wiekiem do stworzenia zespołu. Potrzebna druga gitara i klawisze.
Kontakt: w.cygan@wp.pl


Poznań. Witam! Szukam perkusisty do nowego zespołu rock'owego. Jeśli ważnym atutem jest dla Ciebie melodia i tekst, to możemy razem zdziałać coś dobrego! Nie szukam wymiatacza (to w końcu ma być amatorski zespół). Mam lokum, osobiście gram na gitarze i posiadam swój sprzęt. Mam zamiar grać rock'a alternatywnego! (lubię powera w utworach, ale wolne i porywające motywy to również coś dla mnie!!!). Wspomnę jeszcze, że chciałabym grać coś w klimatach Pearl Jam, Creed, Skunk Anansie...
Kontakt: zebede2@wp.pl


Zespół muzyczny z gotowym natchnionym koncept albumem poszukuje wokalisty i klawiszowca. Klimat Anathema, K. Crimson, nieco Coma a przede wszystkim swój. Kraków, Krzeszowice.
Kontakt: zen1967@wp.pl


Średnio zaawansowany gitarzysta poszukuje zespołu do wspólnej gry.
Zainteresowania - Pearl Jam, Rammstein, Korn, Soundgarden.
Mogę grać każdy rodzaj muzyki w zależności od potrzeb, sądzę, że bym się jakoś odnalazł w innych klimatach niż grunge.
Alternatywnie to ja poszukuję drugiego gitarzysty, basisty, perkusisty i wokalisty aby założyć własny zespół też w w/w klimatach.
Kontakt: Adzio12@poczta.onet.pl


Sprzedam prawie nową płytę Mudhoney: Tommorow Hit Today (25zł)
Kontakt: misiu@pearljam.com.pl


Poszukuję ludzi do grania w Stargardzie Szczec. Różne klimaty: Pearl Jam, Alicja, Illusion i nie tylko. Gram na "mandolinie" może pośpiewam.
Kontakt: ozi_red_mosquito@op.pl


Kapela inspirowana klimatami Pearl Jam, RHCP, Jane's Addiction, Pixies pomoże charyzmatycznemu wokaliście(stce) przekazać swoje teksty. Gramy w 100licy.
Kontakt: gjk23@poczta.onet.pl, tel. 505 708100 (Artur)


Śląsk. Wokalistka poszukuje wokalisty z gotowym repertuarem oraz znajomością jęz. angielskiego do stworzenia duetu. Interesuje mnie praca w Polsce ale w szczególności za granicą, również na statkach.
Kontakt: magda_32@op.pl


Sprzedam perkusję: Premier Artist Birch (100% brzoza fińska), kolor zielony (bębny lakierowane z widocznymi słojami) w składzie: tomy 12.13. kocioł 16. centrala 22.+ zawieszenie do tomów (tom holder) bez hardware'u i werbla, bębny naprawdę selektywnie brzmiące, nadające się do studia i na scenę.
Cena 3200 zł (cena sklepowa to ponad 5000 zł), zaznaczam, że pokrywam koszty przesyłki.
Kontakt: tel. 0501-962-758 lub (091-421-06-44 na telefon domowy najlepiej dzwonić po 23.00)


KRAKÓW. Nowopowstały zespół rockowy pilnie poszukuje BASISTY. Gramy muzę ciężkorockowo-grungowo-toolową. Mamy własny materiał i salkę, ale brakuje solidnego dołu. Poszukujemy osobę skłonną się zaangażować oraz grającą na przyzwoitym poziomie.
Kontakt: jogi.mooza@wp.pl, tel. 0607 225 045


Wokalistka ze Szczecina, bardzo dobra, ze sporym doświadczeniem szuka zespołu do wspołpracy.
Kontakt: ada__p@wp.pl


Basista z okolic Piły szuka "zatrudnienia". Posiadam własny sprzęt. Muzyka rockowa.
Kontakt: charles1@go2.pl, tel. 502115482


ŁÓDZKI zespół T.H.O.R.N pilnie poszukuje dyspozycyjnego gitarzysty i klawiszowca
Kontakt: kasia-thorn@wp.pl


Wokala, Trójmiasto. Poszukujemy wokala/stki do kapeli rock/post grunge. Podejście profesjonalne. Oczekujemy wyczucia klimatu i zaangażowania. Materiał jest super !!!
Kontakt: robert.b@interia.pl


Witam! Szukam zespołu. Gram na gitarze już kawał czasu. Posiadam własny sprzęt (Marshalla MG100DFX i gitarę strat.) no i wiele pomysłów. Najlepiej czuję się w klimatach rockowych, ale chętnie mogę spróbować czegoś nowego. Pozdrawiam :-)
Mielec/Stalowa Wola
Kontakt: jazz9@o2.pl


3MIASTO - WOKALISTKA. Mam 16 latek, jestem z Gdynii. Szukam kapeli rock/punk/grunge (RHCP, BLINK 182, GOO GOO DOLLS) z 3miasta, którzy potrzebują młodego wokalu. Jestem otwarta na propozycje :)
Kontakt: pepsi04@wp.pl


Klawiszowiec (5 lat szkoły muzycznej) poszukuje ludzi chętnych do założenia kapeli, klimaty Rock, Pop-Rock, Funk itd. Najchętniej z okolic Katowic.
Kontakt: view@autograf.pl


Kobieta (tegoroczna abiturientka) posiadająca głos w skali Mezzoforte, chętnie przyłączy się do jakiegoś zespołu (najchętniej klimaty jazzowo-bluesowe, bądz inne) z Trójmiasta (najlepiej z Gdyni). Mogę takze podjąć się gry na kontrabasie (o ile zaspół ma możliwość "skumania" (nie chodzi oczywiście o kradzież :P ) owego pięknego instrumentu).
Kontakt: kulerka@interia.pl


Warszawa. Mam 27 lat. Podejmę współpracę z ludźmi (kapelą) grającą bluesa, blues-rocka. Jestem gitarzystą.
Kontakt: arkadiusz77@op.pl, tel. 604-252-121


Legnica. 18-letnia wokalistka poszukuje zespołu do nawiązania wspołpracy (najchętniej zarobkowej). Spore doświadczenie muzyczne: 4 lata szkoły muzycznej, 2 lata chóru, prywatne lekcje śpiewu i dwa zespoły rockowe. Dostosuję się do każdego repertuaru. Mogą być okolice Legnicy.
Kontakt: gagata17@wp.pl, tel. 505352980 Agata


Warszawa. Poszukuję zespołu, w którym mogłabym śpiewać, który pozwoli mi rozwinąć skrzydła w klimatach Guano Apes. Uczęszczałam 6 lat do szkoły muzycznej.
Kontakt: iris115@o2.pl


TRÓJMIASTO i okolice. Młody zespoł rockowy z Gdyni poszukuje wokalisty. Własny repertuar, sala prób, sprzęt, itd...
Kontakt: admin@seattlestage.net, tel. 695621334


Poszukiwany PERKUSISTA !!!
TAPTA - ambient core z Tarnowskich Gór poszukuje PERKUSISTY. Posiadamy 7 utworowe demo, salę prób, a także perkusję do dyspozycji.
3 utwory można ściągnąć ze strony:
http://legalez.nuta.pl/dl.html//8855/tapta-bad_dreams.mp3
http://legalez.nuta.pl/dl.html//8858/tapta-deep.mp3
http://legalez.nuta.pl/dl.html//8854/tapta-first.mp3
Jeżeli jesteś zapalony do pracy i nie boisz się wyzwań - posłuchaj, rozważ, skontaktuj się! Mile widziana dyspozycyjność.
Kontakt: tapta@op.pl, tel. 501-820-141 (Ziga) lub 609-848-721 (Rumak)


SZCZECIN i okolice. Szukam ludzi chętnych do założenia punK-RoCkowej kapeli. Najlepiej w wieku 15-18. Gram na gitarze, moge robić za drugi wokal.
Kontakt: GG 1802099 lub tel. 3116356


Gitarzysta elektryczny z pewnym doświadczeniem nawiąże współpracę z zespołem rockowym (klimaty rożne) lub z zespołem blues, blues - rockowym)
Na gitarze gram już 6 lat. Jestem z Trzcianki koło Piły (Wielkopolska), myśle że jestem w stanie przetransportować się na próbę w promieniu 100 km. Posiadam swój własny sprzęt, który mogę wstawić do sali prób ale w bardzo bezpiecznym miejscu.
Kontakt: odszczepieniec@go2.pl


Poznań, zespół rockowy poszukuje wokalisty(ki). Zainteresowanym podeślę linka do nagrań zespołu.
Kontakt: spacetom@poczta.onet.pl


Sprzedam:
1) UNIKAT Leslie "wirujące głośniki" DYNACORD CD300E moc 100-150W na głośniku 15" + wysoki dedykowane pod Hamonda cena 1300zł stan BDB
2) DSP DIGITECH 256XL 1U (stereo) 2 wyświetlacze midi sporo efektów znakomity do wokalu i instrumentu cena 600zł
3) Studio Quad Digitech 4in 4 out 1U profesjonalny DSP bramka szumów EQ31 pasmowy dowolna konfiguracja może pracować jako 4 niezależne proccesory stan idealny + twardy futerał
Kontakt: bluetajfun@neostrada.pl, tel. 0-502-956-240


Poszukuję perkusisty z Wrocławia lub okolic, otwartego na granie oparte na liczbach losowych.
Kontakt: smartbart03@interia.pl, tel. 0501042431


Nawiążę współpracę z osobą robiącą na zamówienie podkłady muzyczne dobrej jakości za rozsądną cenę na terenie Krakowa.
Kontakt: erigonczy@poczta.onet.pl, tel. 503470957


Warszawa. Poszukiwany wokal do nowo formującej się kapeli. Jest już dwóch gitarzystów, basista, perkusista i dużo kawałków. Klimaty z założenia około punkrockowe (pennywise, bad religion, rancid itp.). Każdy z nas ma już doświadczenie (niektórzy nawet spore), więc proszę tylko o poważne oferty. Oczekujemy zaangażowania i oddania sprawie. Płeć nie ma znaczenia byle były odpowiednie umiejętności (dużo krzyku i dużo melodii).
Kontakt: milkmaster@wp.pl, tel. 600-27-10-37


Zespół z okolic Białegostoku poszukuje wokalisty/ki z mocnym, a zarazem melodyjnym głosem, przede wszystkim z zaangażowaniem w to co robi. Własny sprzęt mile widziany.
Kontakt: GG 5478521


Mam do sprzedania combo gitarowe:
FARFISA model FR/40 (a)
Oryginalny włoski wzmacniacz lampowy z lat 60tych, 2 głośniki Eminence12" z możliwością ich odłączenia.
Kanały: gitara, akordeon, mikrofon (podwójne) i organy (bez equalizacji) z możliwością crossowania kanałów oraz output.
Pogłos (sprężyna z blokadą) i Tremolo (regulacja głębokości i częstotliwości) włączane footswitchem.
Moc - 40W (ale lampa to nie to samo co tranzystor !)
Centralny przełącznik barwy. Regulacja napięcia 110-240V.
Wymiary : 66 szer., 52 wys., podstawa dolna 24, górna 8 cm.
Klasyka brzmienia. Najbliżej do starych Fenderów.
Jest to prawdopodobnie jedyny taki egzemplarz w Polsce, zakupiony w pracowni lutniczej Guitarmanus, czyli u Jarosława Bąka - robi sprzęt Nalepie, Big Cycom, Budce Suflera, Brathankom i wielu innym "sławom" ;-)

Kupiłem go dwa lata temu, nie używałem go za dużo i nie "znęcałem się" nad nim. Mimo dziwacznego opisu kanałów jest to wzmacniacz gitarowy i dzięki możliwości łączenia kanałów daje naprawdę szeroką gamę brzmień. Głęboki pogłos i naturalne termolo robią niepowtarzalny klimat. Jedyną przeróbką było zamontowanie wejścia typu Jack, by podpinać kolumnę basową, dzięki której wzmacniacz można wykorzystać do basu. Zestaw ten sprawdzał się zarówno na próbach jak i na koncertach. Wzmacniacz przechodził przegląd na początku grudnia'03. Lampy w porządku; nie ma problemu, by je dostać (w razie awarii - odpukać). Aktualnie sprzęt jest tylko od czasu do czasu profilaktycznie odpalany,by się nie "zastał". Sprzedaję, gdyż przestałem grać i gromadzę fundusze na remont motocykla. Cena nie jest wygórowana, gdyż nie trzeba płacić za logo renomowanej firmy.

1300 pln do drobnej negocjacji. Transport w obrębie Krakowa.
Mogę przesłać zdjęcia.
Przyjmę w częściowym rozliczeniu motocykl zabytkowy, np. SHL M11

Kraków, tel. (012) 425 25 36 , 694 565 858 (bez sms)


Mam do zaoferowania gitarę. Wlaściwie nowa. Kupiona była dla dziecka, które miało uczyć się grać. Jednak dziecko się rozmysliło i została gitara. Jest to SKYLARK. Sprzęt ma niecałe dwa lata, ale praktycznie nie był używany. kliknij tu sa ZDJĘCIA

OPIS GITARY:
- 6 strunowa - struny są regulowane jeśli chodzi o wysokość więc można dowolnie manewrować
- gryf prosty nieuszkodzony wygodny średniej szerokości, jest klucz do jego regulacji
- 3 potencjometry (jeden głośności i dwa tonów) - 5-cio pozycyjny przełącznik przystawek
- posiada dźwignię która moduluje się dźwięki i różnicuje ich długość
- nie wiem jak to się fachowo nazywa :)
Mam tez piecyk do niej ale moge sprzedac sama gitare za. CENĘ 750zł do negocjacji

OPIS PIECYKA:
- 19 wat - wyjście na słuchawki
- 3 pokrętła equalizera
- 1 pokrętło głośności z piecyka
- 1 pokrętło natężenia dźwięku strun
CENA 300zł, komplet sprzedam od ręki za 1000zł

kontakt: Justyna, pravuska@wp.pl, Warszawa, tel. 607 065 897


Sprzedam perkusję PERL FORUM SERIES w bardzo dobrym stanie. Zestaw: 3 tomy (12, 13, 15), drewniany werbel (14), stopa (22), talerze zildjian (2xcrash, hi-hat, ride) ze stojakami. Cena ok. 3000 zł, bez talerzy 2000zł. Kraków
Kontakt: romualda.firek@kin.pl, tel. 0-600-643-486


PSZCZYNA zespół JIM LOVESKI. Poszukujemy człowieka który gra na BASIE, jest kreatywny i posiada swój własny sprzęt (koniecznie wystarczający na grę w małych klubach). Jeśli słuchasz muzy alternatywnej i spełniasz w/w warunki to zaglądnij na naszą stronkę www.jimloveski.pless.pl, jeśli klimat Ci spasuje to dzwoń do nas!!!
Kontakt: grx@use.pl


Jestem gitarzytą (14 lat). Poszukuję całego składu zespołu z Katowic i okolic do grania muzyki metalowej w klimatach Megadeth.
Kontakt: metalpainkiller@o2.pl


KRAKÓW, gitarzystka amatorka lat 17 (gram dwa lata z przerwami) chętnie dołączy do kapeli w klimatach pearl jam, knż, kult, nine inch nails.
Kontakt: GG 5367509


Gitarzysta ze Szczecina poszukuje chętnych do założenia zespołu rockowego.
Kontakt: bartosz_b13@interia.pl


Sprzedam prawie wszystkie single Pearl Jam (cd). Wszystkie w idealnym stanie, część nowa.
Do sprzedania także kilka bootlegów.
Kontakt: pearlman@tlen.pl


Kupię gitarę i piecyk (ok. 50 watt) w dobrym stanie, za gita mogę dać ok. 500, za piecyk góra 600 zł
Kontakt: Rejowiec F. tel: 082 5664959, warli@o2.pl


KRAKÓW - Szukam perkusisty i basisty do tworzącego się zespołu - muza z okolic rocka - marillion - pink floyd - toto - coldplay - lub inna - do ugadania.
Kontakt: grzybii@interia.pl


Zespół z Katowic szuka perkusisty. Sala jest w zasięgu. Klimaty różne - od metalu i rocka po fusion i jazz. Cel gry - własna przyjemność i wspólny rozwój, a dopiero potem koncerty, płyty i inne ;)
Kontakt: mik@88net.trzepak.pl


Trójmiasto. Wokalistka poszukuje bardzo dobrych muzyków do zespołu. Rodzaj granej muzyki to soul, jazz (w stylu: Meshell Ndegeocello, Norah Jones).
Możliwość nagrania płyty.
Kontakt: Ewa, tel. kontaktowy: 058 5511369


TRÓJMIASTO, wokal www.yass.art.pl/przesuw/nataliafilipionek/ Tam można mnie posłuchać... Natalia


Poszukujemy wokalisty z okolic Poznania. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to na pewno się odezwie. Gramy coś na pograniczu funk rocka, hc, w zasadzie nie ograniczamy się. Mamy swój materiał i chcemy coś niedługo nagrać. Mieliśmy kilka koncertów i planujemy dalsze. Pozdrawiam.
Kontakt: palkin@wp.pl


Poznań. Potrzbny gitarzysta i basista do grania klimatow Slipknot, Pantera. Wymagane doświadczenie i własny sprzęt.
Kontakt: ryszardh@lars.pl


Gdańsk. Super wokal! Dysponuję bardzo ładnym głębokim głosem, w sam raz do śpiewania w rockowej kapeli. Najlepiej coś w stylu Peral Jam, Soundgarden, Alice in Chains, itd.
Czekam na propozycje od fajnie grających muzyków.
Kontakt: primislaus@poczta.onet.pl


KRAKÓW. Gitarzysta, 27 lat, poszukuje ludzi do grania porządnej rockowej muzy, czadowej i z klimatem. Moje zainteresowania błądzą wokół Pearl Jam, Tool, AiC, Bush, Three Fish, A Perfect Circle, Mad Season, Faith No More itp... Mam do zaoferowania kupę własnych projektów, salkę do prób poniekąd wyposażoną (gary, piec do basu, do gitary, sprzęt pod vocal) oraz wielką ochotę do grania dobrej muzyki. Poszukuję osób w miarę zaawansowanych technicznie.
Kontakt: jogi.mooza@wp.pl


Dwóch gitarzystów z Opola szuka sekcji rytmicznej. Mamy miejsce do grania, bębny i nagłośnienie do wokala. Muzycznie poruszamy się w klimatach rock, grunge, alternatywa, itp.
Jeśli jesteś zainteresowany odpisz na: maria.108@wp.pl


Chorzów. Basista z niewielkim stażem szuka zespołu, nie gram tylko metalu i disco polo :) Reszta może być:) Najlepiej jakaś klasyka rocka (Iron Maiden, Black Sabbath).
Kontakt: aragornpk@wp.pl, GG. 3565325


Zespół Fatum. Gramy już 1,5 roku, mamy własne kawałki. Gramy hardrock z elementami hardcorowymi. Jesteśmy z Prudnika koło Opola i jesteśmy otwarci na wszelkie koncerty, bo u nas jest ich bardzo mało.
Kontakt: gawel888@op.pl, tel. (77) 4360234


Pilnie poszukiwana DOBRA (!!!) wokalistka z okolic Opola. Jestem z Kluczborka.
Kobiety umiecie śpiewać, odezwijcie się.
Kontakt: mariuszjasiniak@poczta.wp.pl, tel. 077 4171520


Wrocław. Sprzedam wzmacniacz gitarowy SQUIER 15 - CENA: 210 zł. Stan bardzo dobry.
Kontakt: Łukasz Markowicz, e-mail: lukasz.markowicz@port.allianz.pl, tel. 503 177 510 lub 071/79 314 79 (wieczorem), 784 40 50 (praca)


Poszukiwany PILNIE blues-rockowy perkusista z Poznania. Mamy własny materiał i gramy już jakiś czas na scenach.
Kontakt: maciej@ltservice.com.pl


SOSNOWIEC. Zespół 2-osobowy poszukuje perkusisty (no najlepiej ze swoja perkusją) i basisty z okolic Sosnowca do grania muzyki w klimatach brytyjskich itp. (od radiohead przez sigur ros, blur, suede, oasis, joy division itd. do brmc, strokes, itd.)
Kontakt: ian_c@go2.pl, GG: 183418


Basista, 28 lat, fender precisson bas, w podstawówce pobierałem lekcje gry na gitarze klasycznej, potem orkiestra sax tenor, w miedzyczasie kilka kapel, gitara elektryczna, klawisze. Po odejściu basisty w kapeli w której grałem własnie na klawiszach wskoczyłem na bas ok 6 lat temu.
Co do muzy klimaty alternatywny rock, the doors, led zeppelin, the purple, pink floyd itd... audio slave i tym podobne reage, techno, folk inaczej mówiąc gatunek nieważny ale klimat!!!
Mieszkam w Jasieniu, woj. dolnośląskie. Planuję wyjazd!
Czekam na poważne odpowiedzi, pozdrawiam, arturmusz@wp.pl, tel. 068 3710 365


Chciałbym się wydrzeć na cały wkurwiający mnie świat w jakiejś hardcorowej kapeli. Gdańsk.
Kontakt: gebels_k@wp.pl


Gitarzysta średnio zaawansowany z własnym sprzętem poszukuje zespołu, metal, rock itp. Polkowice i okolice.
Kontakt: zwolas@o2.pl, GG: 5243873


Profesjonalna grupa z Kielc grająca w klimatach toolowo-metalowo-grunge'owych poszukuje wokalisty. 60 minut materiału - 11 nietuzinkowych kompozycji.
Kontakt: Dominthecage@wp.pl, tel. 0-600-105-451


Gitarzysta (17 lat) z Wrocławia szuka zespołu lub niezrzeszonych ludzi (niezależnie od wieku, płci, rasy, pochodzenia, niekaralności itp.). Najlepiej początkujący. Muzyka najlepiej RHCP. Tylko Wrocław.
Kontakt: yzus@wp.pl, GG: 3050669


Jeśli masz na stanie jakieś telaże typu CRASH i chciałbyś się ich pozbyć lub tanio sprzedać to daj cynk na mojego maila (solecm@wp.pl). Będe bardzo wdzięczny za każdy list.


SZCZECIN. Potrzebny gitarzysta i perkusista do zespołu rockowego grającego w stylu LETARK.
Kontakt: tel. 606 304805 (Ludwik)


Pewien Włoch o imieniu Matteo chciałby powymieniać się z Wami bootlegami Pearl Jam'u.
Chętni niech piszą po angielsku na adres: matteo.marcello@libero.it


Średnio zaawansowany gitarzysta z Warszawy szuka zespołu rockowego. Najlepiej jakby zespół był początkujący lub średnio zaawansowany, bo wtedy bym nie odstawał za bardzo z umiejętnościami :)) Słucham: Nirvana, Pearl Jam, Sonic Youth, Paco De Lucia, ostatnio nawet R.E.M. itp. BARDZO chętnie przyjmę posadę drugiego gitarzysty.
Proszę o kontakt na e-mail: kuba1984@poczta.onet.pl


Kapela (Rock/Blues/Funky/Metal) z pewnym stażem i kilkoma koncertami na karku podejmie współpracę z zaangażowanym guitarmanem i dziewczyną o aksamitnym głosie do chórku.
Aktualnie szukamy też salki z sensowną akustyką do prób.
Kontakt: GG 4083471 lub tel. 693 301393, e-mail: gutier@wp.pl


Sprzedam pianino elektryczne Rhodes Siutcase 73 Mark I.
Wszelkie informacje na www.andrew.b7.pl/rhodes/


WOKALISTKA poszukiwana. Kapela z WROCŁAWIA poszukuje wokalistki z dużym zapałem. Muzyka dość ciężka... Zapraszam do współpracy!!!
Kontakt:
SQUTER tel. 607 072529
Biedron: tel. (071) 7991456 lub 3445311 (od 8 do 15, prosić Grzegorza), e-mail: biedron24@wp.pl


Katowice i okolice - Basista poszukiwany! Zespół Brzmienie Ciszy szuka basity, a także kogoś ze skrzypcami lub fletem.
e-mail: Lza@tlen.pl, tel. 505 968849


Chętnie mogę śpiewać w zespole, hmmmm, repertuar dowolny. Heavy metal odpada;) Może być słabszy rock lub coś w tym stylu. Brałam udział w konkursach. Głos oceniony na bardzo dobry!! Szukam ludzi z pomysłami i celami w życiu, bo moim jest śpiewać na Wielkiej Scenie! Jestem z okolic Lublina, jeśli chcecie nawiązać współpracę, zapraszam na gg 4934399! Liczę na Was! Pozdrowionka Justyna! (uczennica L.O.)
e-mail: just-b1@wp.pl


Sprzedam gitarę B.C. Rich WARLOCK, ok. 3 lata, normalne ślady użytkowania, lecz bez żadnej ryski!!! Nowe struny, 2 hambukery, 3 poziomowy przełącznik. Gitara świetnie stroi, w ogóle świetny dźwięk, ładny kształt, na takich gitarach grali m.in. Black Sabbath, oraz Mick Thompson ze Slipknota. Do gitary mogę dorzucić kabelek. Cena to 600zl. To naprawdę świetna okazja - sprzedaję, bo potrzebuję pilnie kasy :(.
e-mail: kamilo777@space.pl


Średnio zaawansowany gitarzysta (16lat) z Częstochowy poszukuje gitarzysty (spełniajacego rolę gitarzysty solowego), basisty, perkusisty (najlepiej średnio zaawansowanych). Trochę śpiewam, więc teoretycznie mógłbym pełnić rolę wokalisty a zarazem drugiego gitarzysty. Chciałbym coś kombinować w klimatach grunge-owych.
Czekam i mam głęboką nadzieję, że coś z tego wyjdzie!!!
e-mail: mikegrab@tlen.pl tel. 600 044049 (w tygodniu dzwońcie od 16 (wiecie szkołka))


WOKALISTA RZESZÓW. Poszukuję DOBREGO zespołu rockowego, dysponuję mocnym głosem.
e-mail: muzyka97@wp.pl


***OLSZTYN*** Szukam ludzi potrzebujących hałasu, połamanych rytmów i niekonwencjonalnej muzyki w celu stworzenia kapeli. Mam 20 lat, 6 lat gram na gitarze. Jestem wokalista, mam swój materiał. Najbliższe są mi okolice noise-punka, psychodeli, grunge.
e-mail: wirbo@poczta.onet.pl
tel. 0 694 811503 GG: 1058319


Lublin i okolice. Porządnie (!) grający zespół poszukuje wokalisty rockowego z ustawionym głosem i z rockowym pazurem. Gotowy materiał plus do tego covery R.A.T.M., King's X, Lenny Kravitz.
e-mail: game123@poczta.onet.pl
tel. 501 621849 (Bartek)


Wrocław - Gitarzysta, doświadczony z własnym sprzętem, pogra w kapeli w stylu Marillion, itp.
e-mail: alians@red.alpha.net.pl www: http://mp3.wp.pl/p/strefa/artysta/10832.html


WOKALISTA!!! WOKALISTA!!! Wrocław. Gramy nowymi dźwiękami. Koncerty i studio!!! Mamy własny oryginalny repertuar. Tylko brak wokalisty/frontmana. Wskakuj do nas na próbę!!!
Kao (kaoowiec@o2.pl)


Basista z Poznania z doświadczeniem poszukuje kapeli lub ludzi chcących coś ciekawego zdziałać jeszcze w muzyce. 28 lat, 8 lat grania rocka, hard rocka, alternativ i wiele innych odmian. Własny sprzęt.
Kontakt: anicram1@wp.pl


Grająca na gitarze poszukuje kapeli z Katowic, grającej w klimatach rocka. Inspiracje: Alice in Chains (Mad Season włącznie), Guns n'Roses, Blind Melon, L7, Hole itp.
Kontakt: Kasia tel. 602 587201 lub chains19@poczta.fm


Zespół ANDY (patrz MUZA 9/03) pilnie poszukuje sali do prób w Krakowie.
Kontakt: misiu@pearljam.com.pl lub andybozena@poczta.onet.pl


Gram na gitarze basowej, mam własny sprzęt, posiadam doświadczenie, gram na dobrym poziomie, potrafię śpiewać. Poszukuję kapeli z Chrzanowa lub Krakowa, która posiada już jakieś umiejętnośći (początkujący nie wskazni). Słucham takich zespołow jak SUM 41, The Offspring, Green Day, Blink 182, ale mogę grać praktycznie wszystko.
Kontakt: Flame41@interia.pl lub GG: 3812618


Profesjonalny zespół rockowy szuka dobrego wokalisty, najlepiej z okolic Jarosławia k/Rzeszowa. Pilne.
Kontakt: xxrafal@interia.pl


Kraków. Gitarzysta. Rock. 20 lat na świecie. 9 lat z gitarą. Szuka Towarzystwa do grania.
Kontakt: audioeryk@poczta.onet.pl lub GG: 4526804


Potrzebny gitarzysta, basista, perkusista, najlepiej ze sprzętem, nie musi być rewelacyjny, 15-19 lat do początkującego zespołu metal i odmiany. Możliwość wynajęcia sali lub gry w moim garażu. Chorzów.
Kontakt: mayko@space.pl lub GG: 4415883


Poszukujemy KLAWISZOWCA kochającego rock progresywny!
1) Klimaty spod znaku: David Sylvian, John Wetton, Peter Gabriel, Pendragon, Marillion.
2) Mamy gotowy materiał w postaci dobrze nagranego demo. Z Twojej strony oczekujemy rzetelnego nauczenia się już ułożonych linii i tchnięcia w nie swojej indywidualności + pomysłów.
3) Nasze wymagania: pewne doświadczenie (nie wymagamy jednak chorej wirtuozerii), 100% poważnego podejścia do grania, dyscyplina godna Frippa ;) i odpowiedzialność, osłuchanie z gatunkiem i otwarcie na inne! Szacunek dla tradycji (Genesis, Camel, King Crimson), ale i otwarcie na nowoczesność (Porcupine Tree, Ozric Tentacles). Przede wszystkim jednak szukanie własnej drogi bez kopiowania.
4) Gramy przede wszystkim dla muzyki. Kasa to temat drugorzędny. Mamy w planach regularną działalność koncertową i wydawniczą. Jesteśmy z Warszawy. Średnia wieku w zespole wynosi 25 lat.
Kontakt: Michał (moonloopx@o2.pl) tel. 504 546173 lub Paweł: (jessman@poczta.onet.pl) tel. 600 944982


Kupię pilnie akordeon niemiecki lub włoski, 96 basów, w dobrym stanie i cenie, z okolic Poznania lub Płocka
Kontakt: tel. 602 810606 lub kunsztro@po.onet.pl


Sprzedam akustyka marki Leonardo w stanie wyśmienitym, z pokrowcem. Cena zestawu 250zł
Kontakt: Przemek p.l5551@wp.pl


Sprzedam head basowy LDM moc 130 Watt, kompresor, 10-zakeresowy EQ, wyjścia na 2 kolumny, stan b.dobry, cena do uzgodnienia - ok. 400zł (Wrocław)
Kontakt: AdamWonski@interia.pl, GG: 3416714, Tel. 692 588494


Zespół muzyczny z Wrocławia wynajmie pomieszczenie na salę prób w cenie do 300zł/m-c. Może być piwnica, bez okien.
Kontakt: AdamWonski@interia.pl, GG: 3416714, Tel. 692 588494


Sprzedam 5-strunowy bas Mayones wykonany na zamówienie. Przetworniki bartolini w układzie aktywnym, 3-zakresowy EQ z osobną regulacją dla każdej przystawki, osprzęt Schallera, profesjonalne brzmienie, cena do uzgodnienia (Wrocław)
Kontakt: AdamWonski@interia.pl, GG: 3416714, Tel. 692 588494


Zespół poszukuje sali na próby w Poznaniu a najlepiej w Antoninku. Mamy własny sprzęt.
Kontakt: balub@o2.pl


Zespół rockowo-metalowy szuka perkusisty do stałej współpracy, najlepiej z własnym sprzętem, choć niekoniecznie. Nie musi być zawodowiec. Ważne, żeby kumał o co chodzi i miał potencjał. Mamy miejsce na próby ze sprzętem, parę swoich kawałków.
Namiary: Łubiana k. Kościerzyny, woj. pomorskie. Tel. 602 318589, n13c22@wp.pl


Basista i gitarzysta z Mielca poszukują wokalu, drugiej gitary i perkusji. Zainteresowania: grunge (Pearl Jam)
Kontakt: KUDLATY10@poczta.fm


Obojętnie skąd, obojętnie jak... Potrzebuję "HYPE'a"!!!
Kontakt: agnesber@wp.pl


Początkujący zespół (gitara+perkusja) poszukuje początkującego lub średnio zaawansowanego basisty. Gramy rock i metal w stylu Metallica, Korn, Offspring, Black Sabbath & Ozzy, Nirvana, Guns'n'Roses, itp. Mamy sale do prób z całym sprzętem (150 zł na pół roku, 4 razy w tygodniu). Zaczynamy we wrześniu.
Kontakt: shagen6@hotmail.com


Wokalistka-Wrocław... Co wam szkodzi chociaż ze mną pogadać?
Kontakt: fdwarf@wp.pl lub GG: 5858188


OLSZTYN. Gitarzysta poszukuje ludzi albo zespołu, chcących grać wszystko co związane z Seattle, Alice..Mad Season..Pearl..itd. Jak czujesz klimat to pisz na: knuckles@poczta.onet.pl


Poszukuję zespołu (albo niezrzeszonych ludzi jeszcze), który poszukuje wokalisty, albo słabego gitarzysty i wokalu. Moje grrrr... wr... i yeah... można posłuchać na www.greystone.prv.pl (kliknij na niebieski obrazek, bo to stara strona poprzedniego zespołu) w dziale dźwięków.
Jeśli ktoś chciałby się zgłosić, to proszę o kontakt na gredam@plusnet.pl, albo koma 695 419709, albo GG 1793716


Witam. Chętnie pogram z fajnymi ludźmi szeroko pojętego rocka (najlepiej coś w stylu nowej Kowalskiej albo Bajmu, ale może też być coś innego, byle ciekawego i ambitnego. Mam 24 lata, gram 5, posiadam dość dobry sprzęt, jestem z Krakowa. Pozdrawiam. Gram na gitarze.
Kontakt: you1ok@poczta.onet.pl


Poszukiwany klawiszowiec z wyobraźnią i z Poznania (koniecznie nieprofesjonalista! Ale może być śpiewający:)) do zespołu z klimatów ambitny rock amatorski (inspiracje od Crimsonów po Massive Attack). Skład zespołu: 2x gitara elektroakust., bas, perkusja.
Kontakt: jacek602@interia.pl


Szukam basisty i perkusisty z Krakowa(!), którzy mają ochotę spotykać się raz w tygodniu tylko po to, żeby przez dwie godziny rżnąć piosenki Nirvany (i nic innego). Gralibyśmy w wyposażonej salce (6,70 od leba za 2h). Tylko sobie nie myślcie, że za rok będę sobie strzelal w łeb (tak, tak: mam 26 lat).
Aha, wymagam jedynie dobrej znajomości twórczości Nirvany i chodzi mi o coś więcej niż Smells czy Lithium... duzo wiecej!
Krzyś: enderx@plusnet.pl tel.: 601 664461


OLSZTYN. Młody zespoł metalowy poszukuje gitarzysty.
Kontakt: serce_zimy@interia.pl


Pilnie poszukujemy drugiego GITARZYSTY i BASISTY! Nasza muza to w paru słowach ciężar, energia, dynamika i odrobina schiza (ciężki hard-core z elementami metalu i progresji). Obecnie jest nas czterech, mamy własną salę oraz sprzęt. Co do umiejętności, trafne będzie tu określenie średniozaawansowany :). I jeszcze jedno: zespół stanowi dla nas potężną wartość, więc oczekiwalibyśmy pełnego zaangażowania (nie jest to niestety oczywiste).
Jesteśmy z Wrocławia.
Kontakt: chackmer@wp.pl


Zespół muzyczny poszukuje BASISTY, SAKSOFONISTY i WOKALU z Tychów lub okolic. CEL ZAROBKOWY PILNIE!!!
Artur (szuwarek21@interia.pl) tel. 0505 526302


Zespół w składzie: dwie gitary i perkusja poszukuje wokalu i basisty(ki) z Poznania. Mile widziany swój sprzęt.
Kontakt: lo28@wp.pl


Pilnie poszukuję filmu dokumetalnego o scenie Seattle pt. HYPE!
Obojetnie, czy sprzedać, czy wymienić oraz obojetnie jaka jakość i język. Byle żeby był!!!
Z góry dzięki za pomoc.
Kontakt: daredevil@op.pl


Zespół w składzie: wokal, bas, gitara, perkusja, instrumenty perkusyjne, DJ, szuka gitarzysty-"rzeźnika" (z Wrocławia) do RYTMICZNEGO, ciężkiego grania (jak np. Slipknot, MachineHead - dwie pierwsze płyty, itp.)
Kontakt: AdamWonski@interia.pl gadu: 3416714


Dwóch gitarzystów grających hard rock i grunge poszukuje basisty, perkusisty i vocalu. Śląsk Górny i okolice, wiek od 16 do 19 lat.
Kontakt: testify@poczta.onet.pl


Jest gitara i bass, czego nam brak to GITARA 2, PERKUSISTA lub PERKUSISTKA (najlepiej Trójmiasto). Chesz pograć mniej lub bardziej poważnie... liczy się zapał i chęci. Pojęcie o rzeczy... mile widziane :-)
Klimaty... wiadomo. A co z tego wyjdzie, zobaczymy...
Kontakt: moses1pl@interia.pl i ivan1pl@wp.pl


Kupię płyty P.J. (studyjne)
vincentv@xl.wp.pl


Poszukuję singli P.J. na winylach.
lubinjem@wp.pl


Kupię koncerty i teledyski Pearl Jam'u (w rozsądnej cenie) na VCD
Krzysiek (krzemiroslaw@wp.pl)


Basista poszukuje zespołu z okolic Opola do stworzenia poważnego projektu. Muzyka z zakresu: Hard-Core, Rock, Metal, Blues, Acid Jazz, Reagge.
Marcin (antykirche@interia.pl)


Poszukuję muzyków (gitara/bass/perkusja/klawisze) do awangardowego zespołu muzycznego. Potrzebny ktoś, dla kogo muzyka to całe życie. Mieszkam w Opolu, ale jestem gotów przenieść się do większego miasta, albo dołączyć do zespołu poszukującego wokalisty/gitarzysty i autora tekstów/piosenek.
Inspiracje: Pearl Jam / Nirvana / Smashing Pumpkins / Therapy? / Radiohead itp.
Kontakt: graftmann@op.pl lub 504 855188 - Romek


Zespół muzyczny wykonujący tzw. piosenkę autorską (elementy reege, rock), laureat wielu festiwali piosenki studenckiej i poezji śpiewanej, poszukuje gitarzysty basowego z okolic Konina.
Skład: gitara, instr. perk., akordeon, flażolet.
Informacje: kamilwasicki@wp.pl


Chętnie wymienię się koncertami audio/video-cd. Jestem zainteresowany bootlegami z lat 70-tych i 90-tych, a posiadam i zarazem szukam nowych koncertów Pearl Jam'u, Nirvany, Red Hot Chilli Peppers, The Doors, Jimi'ego Hendrix'a, Soundgarden i naprawdę wielu innych.
Więcej informacji - why_go@wp.pl


Poszukiwany, Poszukiwana !!!!!!!!!!!!
Osóbka szyjąca odrobinę na basówce. Najchętniej z Warszawy. Wymagania:
1. Otwarta głowa (bardzo ważne)
2. Wolne piątkowe wieczory (na chwilę obecną zarezerwowana salka)
3. Zorientowana muzycznie na bujające brzmienia ??!!?!?!!?
Kontakt: zuzanna.duchniewska@cpddb.pl, Darek 506 951904, Michał 506 035325


Zespół z Warszawy, grający szeroko pojmowanego rocka, z kilkuletnim doświadczeniem, zarówno studyjnym jak i estradowym, w swoim czasie wspomagający na estradzie takie kapele jak ś.p. O.N.A. czy Perfect poszukuje głosu, (płeć nie istotna) w całym kraju. Jeżeli odległość nie jest dla Ciebie problemem i chcesz grać ambitne rzeczy, musimy umówić się na próbę.
Aby zapoznać się z zespołem zapraszam na www.humbert.prv.pl. Zaznaczam że materiał zamieszczony na stronie nie jest materiałem najnowszym, mamy świeższy, o wiele lepszy ;)
Czekam na wieści marekhumbert@o2.pl


Szukam zespołu o charakterze grungowym. Dysponuję ciekawym, ciepłym, miękkim głosem, szerokimi możliwościami jego modyfikacji oraz trzema oktawami. Dodam, że nie ma takiej piosenki Pearl Jam'u, której bym nie zaśpiewał prawie tak dobrze jak mistrz Ed. Najlepiej województwo pomorskie.
Przemek (poxa@wp.pl)


POMOCY! Ludzie moi kochani! Poszukuję (rozpaczliwie) na VIDEO pewnych koncertów PJ, oto one: 03.08.00 Virginia Beach, 08.07.95 Milwaukee i 09.07.95 Milwaukee. Jeżeli ktoś je ma lub wie skąd je można skombinować, to bardzo proszę o kontakt pod adresem:
herraa@wp.pl


W zamian za kasety Hey'a (oprócz Ho) oddam kasety Nirvany :)
Daga (porch1@wp.pl)


Niezły zaawansowany gitarzysta podejmie współpracę z zespołem (rock, grunge), najchętniej z Ełku. W grę wchodzi nawet pozycja drugiego gitarzysty. Mile widziane poważne propozycje.
Jeremy (jeremmy@poczta.fm)


Poznań. Poszukiwany wokalista/ka (może grać na gitarze lub klawiszu) do zespołu. Klimaty np. Iron Maiden - ogólnie takie, jakie lecą na MTV Classic Rock. O zespole poczytaj na www.agresywnyplaster.prv.pl
Na gitarze gram 10 lat, własny sprzęt, próby i koncerty mogę grać codzienie.
Radek Rusek (rosjanin@yahoo.com)


Priwiet. Sprzedaję cześci z MIR-a. Najoryginalniejsze cześci z MIR-a tylko u tow. Anny Gulunki. Łasa jestem na dzieła Lenina, Marksa i Engela. Chętnie odkupię.
ANNA G. (golonka150@poczta.onet.pl)


Średnio zaawansowany gitarzysta chętnie wstąpi do zespołu rock/punk/grunge, najlepiej z Legnicy. Posiadam doświadczenie w graniu zespołowym. Bardzo chętnie przyjmę posadę drugiego gitarzysty.
Propozycje proszę kierować na adres crocodilehunter@interia.pl


Sprzedam solową płytę Stone'a Gossarda "Bayleaf" oraz kasetę VHS Pearl Jam "Single Video Theory"
Szczegóły na priv
(topikk@o2.pl)


Wokalista i zarazem gitarzysta z Warszawy poszukuje BASISTY, GITARZYSTY i PERKUSISTY.
Muzyka, wiadomo, choć co może wyjść - nigdy nie wiadomo. Oczekuję ambicji i w miarę poważnego podejścia do grania.
Nie oczekuję cudownych umiejętności technicznych (wszystko z czasem), ale jakieś jednak przydałyby się.
Cenię natomiast własną inwencję. Mam trochę pomysłów, ktore ciągle rozwijam.
tel. (22) 6209739 lub kom. 0 609 832870
Marek Pacholski (mpachols@st.swps.edu.pl)


Sprzedam gitarkę elektryczną w niezłym stanie. Cena do uzgodnienia...
Napisz na maila, przyślę Ci jej zdjęcie.
(shuger@2com.pl)


Rockowo-metalowy zespół z Katowic pilnie potrzebuje PERKUSISTY!!!
Mile widziany własny sprzęt i dobre chęci!!!
(klawiszowiec@o2.pl)


Poszukuję BASS/DRUMS ze Śląska do kapeli grunge'owej. Muza podchodziłaby też pod punka, czasem metal, rock. Nie interesują mnie żadne kwalifikacje, ważne, żebyście kochali to co gracie. Własny sprzęt wymagany. Najlepiej Sosnowiec, Katowice.
P.S.: kilka kawałków już mam.
Marek Banach (greyfoxtwo@wp.pl)


Posiadam sporą kolekcję bootlegów Nirvany, cena 15 zł za jeden.
Zainteresowanych proszę o kontakt:
(kurtdonaldcobain@wp.pl)


Jeśli ktoś ma dojście (lub wie skąd ściągnąć) teledysk P.J. "Oceans"...
(tak, tak, wiem, że z TB 2000, ale poza tym...), to bardzo proszę o wskazówki...
Jacek (yacaa@wp.pl)


Kupię drugi album Pearl Jam'u "Vs"
Tomek (johnny_bi@interia.pl)


Kupię płytkę lub kasetkę Mother Love Bone pt. "Mother Love Bone",
zresztą to obojętne jaką - ważne, żeby była...
Jeżeli ktoś ma do sprzedania, to dajcie znać, błagam!!!
Marysia Wójcik (jmp3@interia.pl)


Kupię wszystkie (teoretycznie) bootlegi Pearl Jam'u
Frances (frances1@poczta.wp.pl)


Sprzedam single Pearl Jam: Not for You, Jeremy, Dissident, Merkinball
oraz płyty Alice in Chains i Soundgarden
Vasco (v_asco@poczta.onet.pl)


Poszukuję oficjalnie wydanych teledysków Pearl Jam w formacie .avi lub .mpeg.
Ze swej strony ofiarowuję kilka bootlegów, ewentualnie mogę za nie zapłacić. Chętnych proszę o kontakt:
Robert Bachnicki (bachnicki.robert@sssa.com.pl)


Szukam teledysków Pearl Jam, jeśli ktoś zechce mi pomóc, to z góry dziękuję!
Agnieszka (skrzeku@poczta.onet.pl)


Szukasz taniego kuriera? tani kurier to idealne miejsce!