Informacje o koncertach, organizowanych imprezach proszę wysyłać na adres: misiu@pearljam.netmark.pl


Zapraszamy na koncert tribute to PJ i Kings of Leon 31.05.2011 we Wrocławiu w klubie Bezsenność

link do wydarzenia na fb: http://www.facebook.com/event.php?eid=210166015682160


Koncert zespołu Terapia 24. kwietnia 2008 w krakowskim klubie PRL: szczegóły na plakacie tutaj


23-ego sierpnia w Dublinie odbędzie się Pearl Jam Party (jest to dzień, w którym będą oni grali w The Point Theatre, Dublin). Miejsce - The White Horse INN, Georges Quay, Dublin 1, 9.00-2.30 am, wjazd 10 euro. Więcej info: MonikaSeattle Night jest imprezą poświęconą gatunkowi muzyki rockowej grunge, pochodzącemu z Seattle. Z nurtu tego wywodzą się tak znane zespoły, jak Soundgarden, Alice in Chains, Pearl Jam, Nirvana, Screaming Trees i wiele innych. Pomimo tego, że ów gatunek muzyczny ma do dziś wielu wielbicieli, nie jest popularyzowany przez media, a co za tym idzie zanika entuzjazm, jaki daje młodym ta muzyka. Nasza impreza ma na celu ożywienie grunge'u i reaktywację atmosfery wspólnej rockowej zabawy, jaką niósł on z sobą. Seattle Night daje jedną z nielicznych okazji, aby usłyszeć grane na żywo przeboje autorstwa Kurta Cobaina, Chrisa Cornella i innych muzyków. Poza koncertami gwarantujemy świetną zabawę do muzyki z płyt w doborowym towarzystwie miłośników gatunku, a także wiele atrakcji. Zainteresowanie jakim cieszy się nasza impreza pozwala mieć nadzieję, że muzyka, którą chcemy kultywować, jeszcze długo pozostanie w sercach wielu ludzi. Najbliższa edycja Seattle Night odbędzie się 23 lutego 2007 roku w sosnowieckim "Antyklubie".


Seattle Night #2
23.02.07 "Antyklub" Sosnowiec
grają:
Generationa Gap
Bad Apples
start: 19.00
wjazd: 10 zł (+ piwko gratis dla każdego)SEATTLE PARTY - NYSA 2006 Ponad dwieście osób wzięło udział w organizowanej przez stowarzyszenie "Format.Nysa" i klub muzyczny "Szpula" (Nysa) rockotece w rytmach muzyki rockowej z nurtu grunge.

Sobotni wieczór przypomniał nam teledyski i fragmenty koncertów takich znakomitości tego okresu jak "Nirvana", "Pearl Jam", "Alice in Chains" czy "Soundgarden". Atmosfera na parkiecie przypominała regularny koncert rockowy i trwała około dwóch godzin. - Moim marzeniem było znaleźć się na koncercie "Nirvany", dzisiaj chociaż przez chwilę mogę poczuć podobny klimat - opowiada nam jedna z uczestniczek.

Po multimedialnym pokazie przyszedł czas na klimatyczne JAM SESSION. W akustycznym "dżemie" udział wzieli "załoganci" "Formatu.Nysa" w składzie: Janek Borkowski, Sylwek Sobkowicz, Piotr Karaszewski i Artur Wróbel, a także muzycy zespołu ELECTRIC (www.electric.nysa.com.pl) w składzie; Arek Kondrowski (gitara) i Adam Zelent (wokal). "Electricom" wsparcia w postaci drugiej gitary udzielił Grześ Grunwald z zaprzyjaźnionego zespołu BARRACUDA.

- Impreza była organizowana z myślą o ludziach, którzy niekoniecznie chcą poddawać się nowym trendom muzycznym. Chcieliśmy otworzyć ludziom umysły na styl, jakim jest grunge i myślę, że bardzo dobrze nam to wyszło - mówi Sylwester Sobkowicz ze stowarzyszenia "Format.Nysa". - Na krótką chwilę stworzyliśmy miejsce, w którym czuliśmy się wolni, nieskrępowani, nieatakowani przez rzeczywistość, jaka nas otacza - dodaje Jan Borkowski - drugi z głównych organizatorów SEATTLE PARTY - NYSA 2006. Fotografie na oficjalnej stronie zespołu ELECTRIC: www.electric.nysa.com.pl


Adam Zelent
tel. 0 602 553 794
electric@nysa.com.pl
www.electric.nysa.com.pl


Informacje o projekcie GrungeAlive, kliknij TUTAJ


Zaglądaj tutaj:

www.grungealive.prv.pl
www.liveact.prv.pl
seattle.iq.art.pl